Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Anonymusxx #45361 üzenetére

    Ezek nekem is ott porosodnak rég, ettől függetlenül én szeretem a Call of Duty-t, legalábbis a világháborús részeket. A hidegháborús se rossz, meg a Modern Warfare trilógia, az kimondottan élvezetes, de a jövős marhaságok alapból nem izgatnak, Ghosts volt az egyetlen ilyen, amivel játszottam. Nemrég felraktam a legelső részt, valóban ráférne egy kis polírozás, meg a modern felbontások is csak konfig fájlban beállítva mennek, bár ez nekem nem gond, régen is molyoltam a konfigokban. A legjobb a Red Alert 2 volt, brutálisan testreszabható, még azt is be lehet állítani, hogy az egyes egységek milyen lövedéket használjanak, akár a mezei gyalogos is csinálhat gombafelhőt. :) Mod készítőknek igazi aranybánya volt a ra2.ini :)
    Jó pár Call of Duty azért jó befektetés nekem a viszonylagos rövidség ellenére (bár a Cold War majdnem 10 órás), mert többször újra tudom játszani. De nem zavart a 6 órás kampány se, legalább a végén még emlékszem, miért harcolok, szemben a közel 80 óráig húzott Far Cry 6-al. Jöhet akármilyen jó rész még, szerintem én ezeket hanyagolom, tavaly augusztustól idén februárig szinte mással nem is játszottam. Mivel kevés az időm ilyesmire, inkább a több, értelmesebb hosszúságú játékot favorizálom.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák