Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    Bethesda játékokat ajánlom GMG-n. Kuponokkal a legolcsóbbak (nem 100%, hogy mind, érdemes megnézni) az összes üzlet közül. Elég hosszú folyamat volt, de nálam ez volt a menetrend:
    1. 10%-os e-mail kuponnal Dishonored: Death of the Outsider - 3.42 font -> gold rewards
    2. A kapott 15%-os kuponnal (úgy láttam, csak egy játékra lehet egyszerre felhasználni) Fallout 4 - GOTY -> 8.08 font -> gold rewards
    3. A kapott újabb 15%-os kuponnal Dishonored 2 - 4.85 font -> silver rewards
    4. A kapott Intel Starter packból ingyen: Gas Guzzlers Extreme, Star Trek Bridge Crew, There Came An Echo, Goatpunks
    5. Az ingyen kapott Gold és Silver játékok: War Tech Fighters, Super Cloudbuilt, Evil Genius
    Összesen ~6200 Ft. Tekintve, hogy nem olyan rég a Fallout 4 GOTY volt ennyi, nem rossz. Azt hiszem legalább 1 évre kiszállok a vásárlásból. :D

    Ha valaki több játékot akar, érdemes az e-mail kuponnal olcsó Gold játék -> 15%-os kuponnal drágább játék utat követni. (jó lehet még erre a Prey, Doom is pl. - bőven meg is érik az árukat) És amúgy a Gold, Silver mellé kapott ingyen játékok között is van jó, csak a nagyobb nevek (Arkham Asylum, Injustice, RAGE, Vermintide, Castlevania: Ultimate Edition) nekem már megvoltak.

    Louro: Sci-fi fanként a Prey - főleg ennyiért - szerintem kötelező.

    [ Szerkesztve ]

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

Új hozzászólás Aktív témák