Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz danih #41377 üzenetére

    azt irtam le, hogy mivel szokott lenni bonus, es egy kozepso hiányzik, sugallva volt, hogy az lesz a(z egyik) bonus. ezzel lehet vitatkozni, de ugy tunik eleg sokan ereztek igy, hogy nekialljanak panaszkodni. (ha nem lenne egyertelmu, akkor en nem panaszkodom, csak most dobbentem ra, hogy az EA ezzel a sajat eladasait kozvetlenul is novelni akarja.)

    a szavaknak meg jelentese van, amikor olyanokat hasznalsz, hogy "asztalt csapkodni" meg "kifakad", "kirohan" azzal a velemenyet akarod a tartalmatol fuggetlenul azzal invalidalni, hogy egy duhongo, orjongo, hiszterikus valaki szajabol jon. pont mint a kollega belinkelt kepe, ami tokeletesen tukrozi, hogy azt olvasta a hsz-embol, amit olvasni akart.

    +maross
    ha meg akartam volna venni a DS szeriat, akkor mar megvettem volna. pont, hogy ugy vagyok vele, mint Alan Wake-kel, ha fillerekert megvan, akkor egyszer vegigporgetem, ha epkezlab osszeget kell kolteni a masodik reszre, akkor inkabb elajandekozom a masik 2/3/ kodot is. en itt ugy erzem, hogy ajandek urugyen koltesre biztatnak. a nezopontunk kozott talan pont az a kardinalis kulonbseg, hogy ajandek lonak elfogadom, de nem akarom megvenni.
    a penzvisszakeresrol pedig irtam. nem kell kotozkodni, nem kell a nyereszkedokkel, sz*rragokkal osszemosni.

    (telorol irtam, ekezetek, formazas ezert hianyzik)

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák