Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Crytek #127230 üzenetére

    de am konzolon rengeteg AAA játék bekerül game passbe, ha jobban belegondolsz sorra jönnek és kerülnek be (előbb utóbb mindegyik talán), mondhatni nekik ez is egyfajta reklám amivel magát a "bérleti" szolgáltatást futtatják fel időről időre (így van ez már elég régóta)

    én nem vagyok semmi jónak az elrontója, de sztem csak idő kérdése és összehegesztenek valamit, hisz steamen is ha belegondolsz mi volt még 2010-11 előtt? ott kezdték a rendszert fejleszteni, és reklámozni a saleket eventekkel (most már tudjuk hogy a szenes event is csak amolyan kampányfest volt)... pl. az acitivity feed-et az elején (arra nem emlékszem h volt e mindig is, de arra igen hogy....) grafikus felületté időről időre fejlesztették, kezdetben még csak szövegesen volt kiírva minden, majd pl később az acsivmentek kiírását színes képekkel helyettesítették, és utána jöttek a vásárlások grafikus megjelenítése, screenshotok, csoport bejegyzések etc... az utóbbi 9 évben jutott el steam erre a szintre, ott se volt mindig minden ennyire "fejlett", Epic meg még csak most kezd éledezni - sztem ha már ennyire belevágtak a játék árusításba nem hiszem, hogy ne fejlesztenék a "vállalkozásukat" szószó nem írnám le ennyire őket főleg hogy nem rendelkezünk a jóslás képességével, találgatni lehet, de egy biztos: a szekér igen belendült az utóbbi (csak) fél évben

    nem csak a Metro ára nájsz amúgy, már némely preorderek ára is FTW erősen!! felfogható amolyan kezdeti szenes kampányfesztnek is akár, de jól látszik h beindult a cég propaganda gépezete :K

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák