Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92888064

    törölt tag

    válasz cyberkind #105164 üzenetére

    szerintem előnyére változott a bethesda égisze alatt az id. nézzük meg a TES moddolhatóságát és játékosok által készített dolgokat, és ezt próbálják átvinni doom-ba is (egyelőre még csak a pályaszerkesztővel). a játékosok által készített pályák és játékmodok elég sok tartalmat tudnak hozzáadni egy játékhoz, és a fejlszetőnek csak egy keretrendszert kell hozzá készíteni. szerintem még jó is kisülhet ebből snapmap dologból, elég csak belegondolni abba, hogy a dota egy custom mapként kezdte a warcraft 3-ban, és több ezer órát raktam bele. abban nem vagyok biztos, hogy a tower defense műfaj is ennek köszönheti a népszerűségét, de én innen ismertem meg, és mai napig rajongok ezért játékmódért.

    (#105167) cyberkind
    én is csak a single részén vagyok túl, de ez a "custom map"-os dolog kiváncsivá tett, de még csak pár béna pályát próbáltam ki. elvileg tegnap jött ki egy frissítés, amivel már komplett fegyverarzenálod lehet, mert idáig 1-2 fegyvered lehetett csak. alapvetően valamilyen coop játékmódnak örülnék a legjobban, kontroller miatt csak pve-t erőltetném.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák