Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomsolo

    őstag

    Jelentem a WRC7 teljesen megvett engem erre a hétvégére.

    Így - 2/3 része megvan a karrier módnak, már csak a WRC season van vissza - nagyon régen szórakoztam ilyen jól autós játékkal. Hiába kevés az autó és csak egyet lehet választani seasononként***, másodikra nagyon bejött szegény Emil Bergkvist - azóta leégett - Citroenje.

    Szinte minden pályát imádtam, imádok eddig**** de Monte Carlo, Svédország állatkirály volt, utóbbinál feljebb toltam a nehézségi fokot annyira jó volt határon tolni. Csináltam több tesztet a nehézségi fokokkal, easyn 4-5 durva hiba is belefér, mediumnál csiszre egy - de inkább egy se, hard és afelett tolni kell állat módon(semmi nem jár a nehézségi fokért csak szólok, max a végén más időket fog menni az AI a táblán - menetközben is lehet változtatni btw).

    A Greater good jogán azért azt megcsináltam, hogyan lehet kihekkelni a restart limitet akit idegel ez.

    Csak ajánlani tudom mindekinek aki szereti a rallyt. (Német ADAC pálya nagy kihívás kocc nélkül :) ) De kontroller ajánlott hozzá legalább, mert sok pálya van ahol nagyon jól jön az analóg gáz/fékadagolás.

    *** Juniorba a nemet bajnokságra kaptam ajándékba egy Skodát (sponsor).
    **** Kivéve a spanyol bajnokság technikai pályája, ami egy hülyeség imho.

    Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Új hozzászólás Aktív témák