Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz cyberkind #120313 üzenetére

    Köszi a választ.
    Nagyon régen beleuntam a sok egyforma játékba - ekkor még indie nem létezett. Ok, kicsit sarkítottam most, elvégre próbáltak különbözni egymástól, de sokszor nem jött össze. Évekig nem is játszottam szinte semmivel. Titan Quest + 1-2 régi kedvenc, és kb. ennyi volt részemről hosszú évekig.
    Azért hoztam fel a témát, mert az elmúlt években egyre vegyesebb a fogadtatása nagy durranásnak ígérkező játékoknak is.
    NFS-FIFA-CoD: ahogy írtad, nem véletlenül említettem őket.
    Nem várok én semmitől sem világmegváltást amúgy. A korlátok megvannak, a kiadókon múlik, át merik-e lépni?

    Pár napja végignéztem a Youtubeon magyar felirattal a God of War 1-3 átvezető videóit. Gameplayt nem. Nem semmi széria. Kicsit sajnálom, hogy kimaradok belőle.
    De ami szintén ütősnek ígérkezik, az az új Spider-Man játék.
    Úgy láttam korábban is voltak minőségi PS címek korábbi konzolra is.
    PC-s vagyok, de elismerem valamit jól csinálnak.
    De biztosan nem veszek konzolt, sokba lenne a konzol+játékok+tv csere. Ennyit már nem ér nekem ez a hobbi. Jelenleg még DDR2-es rendszerem van, olyan 85e körüli összeget kellene ráfordítanom (alaplap+proci+memória csere), de úgy döntöttem megy amíg be nem döglik :). Amennyire szerettem fiatalon gépet fejleszteni, annyira ódzokom már tőle. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák