Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz FunPro #118721 üzenetére

    100K fölött nekem igazából mindegy, soha se adtam ki annyit egy kártyáért és most se fogok

    Mai szomorú történetem: most megy épp gariba az 1050 Ti kártyám. Vagy csere lesz vagy pénzvisszafizetés, de azt mondták hogy az árak miatt ált. utóbbi szokott lenni, mert annyit emelkedett és nem is elérhető szinte semmi a kategóriában. Én igazából már annak örülök, ha kapok bármit is, mert ezzel így nem tudok mit kezdeni, napokban több órám elment vele, de minden bekapcsolásnál elszállt :(

    Ha nem cserélik, akkor nem fogok venni kártyát. Egyszerűen értelmetlen. 76K az én verzióm és még ez is necces Nioh-nál. Pont súrolja a GPU tudását, ami azért nekem para egy ilyen drága kártyánál. Jobbat vehetek...130K+...és akkor talán jobb lesz egy picivel vagy pár hónapos ps4 slim 60-70K megveszem aprón 5-8K-ért a kedvenc játékaimat, Nioh pl. 4K :D és akkor talán elérem a 100K határt.

    Persze a legjobb lenne a kártyacsere, aztán még elvagyok egy ideig ezzel, de ilyen rosszul megírt játékok és VGA / RAM árak mellett nem lehet ezt tartani. 2x8 DDR4 is egy PS4... vicc :D

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák