Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • okiman

    tag

    válasz dabadab #9024 üzenetére

    "Ez hogy jön ide? Aki épiteni akar, az épít, nem egy készre dobozolt Cinemaster HD-t vesz."

    Nem tudom láttad-e, hogy ez a komment már nem a cinemasterről szólt...

    "Egyébként meg az XBMC messze jobb és sokkal többet tudó megoldás, mint a Windows Media Center."

    Fejtsd már ki légyszi, hogy mi alapján állítod ezt? Tesztelted? Mondták a fórumon? Én nem mondtam azt, hogy szar, lehet, hogy jobb mint A WMC amit pld én Media Browser plugin-el használok, én azt írtam, hogy nekem nem jött be....

    "Milyen szolgáltatást?"

    Ne máááár... A Cinemaster 1 termék, gazdag laikusoknak készült, nem olyan embereknek akiket érdekel a készülék számitástechnikai lelki és belvilága. Ők 1 olyan célterméket vásárolnak terméktámogatással ( na ez a szolgáltatás ), amihez nem kell érteni a számítástechnikához csak 1 távirányítót kell kézbe venni aztán "mukodik" és kész. Ne keljen azon agyalni, hogy 1 metadata-t hogyan nyersz ki, amit lehet, hogy te meg én csípőből megoldunk, de van az a réteg akit ez nem érdekel ilyen mélységben. Tudja a készülék gombnyomásra azt jólvan.

    Amióta lefekvéskor kikapcsolom a mobilom, azóta utolérhetetlen vagyok az ágyban!

Új hozzászólás Aktív témák