Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rexsimus

    aktív tag

    válasz orientcx #8430 üzenetére

    Ki volt az már próbálva, jól bejáratott konfig, csak a cargo hatch-ot nem raktam 2-esre, az újrakonfigolásnál, így borult a rendszer. :D

    Jó ötlet, lehet este kipróbálom. :D

    Igazából az a baj, hogy ebben még nem vagyok profi. A szakterületeim a biztos túlerő ellen elkövetett hősi halál, és a vakmerő manőverekkel hajóról aszteroidába csapódás.

    Amúgy lehetni simán Darwin díjakat osztogatni az Elite-ben is. :D

    Amúgy egy régi kalandom, azóta mindig tesztelem a power managmentet, még ha nem is sikerül mindig jól beállítanom. :D

    Frissen fittelt Cobrával, sötét aszteroida mezőben, éppen csak látszódtak a sziklák körvonalai, fel is tűnt egy wantedes Cobra, gondoltam, szép kis fogás lesz. Ráálltam, fegyverek élesítés, és akkor jött a meglepetés, hogy minden leáll, létfentartó rendszer bekapcsol, hajó irányíthatatlan, és egy aszteroida felé tartok. Mivel ez még a játék elején volt, kezdő kis pilóta létemre azt se tudtam mi van. Majd a jól nevelt aszteroida, szépen és elegánsan megállított. Még kellemes női hangon mondogatta, hogy "eject, eject, eject", vagy valami ilyesmi. Ha meghalok , még mindig visszaköszönt a hangja....

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák