Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz a2d2 #39471 üzenetére

    Bármilyen modult/fegyvert keresel, itt megtalálod: https://inara.cz/galaxy-outfitting-stations/ Rákerestem neked a 4A PP-re (mivel nem tudtam, hogy jelenleg hol vagy, ezért SOL rendszer lett beállítva). A találatoknál arra kell figyelni, hogy ne legyen 1 napnál régebbi az információ, mert akkor már elévülhet(nem lesz ott a kívánt modul)! A pár órás infók a legjobbak.

    A Clipper csak addig ellenfél amíg fent van a pajzsa. Ha az leesik, akkor nagyon gyorsan elpukkan, mert gyenge a hullja. Censored! orientcx, ezt most ne olvasd el! :D Azért nem kell lebecsülni ezeket a hajókat, mert itt is többet számít a NPC pilóta rangja, mint a típúsa. Ha egy Elite Clipperrel találkozol, akkor nem biztos, hogy kezdő vadászpilótaként ilyen egyszerű lesz a szituáció :N Rammingel való megsemmisítést is megadja killként a program :K

    [ Szerkesztve ]

  • Peppo

    őstag

    válasz a2d2 #39471 üzenetére

    A ramming brutál jó dolog, nagyon tetszik.(Orientcx parancsnok ügyfelekkel való kapcsolattartásról és a problémakezelésről szóló videója megadta a kedvet hozzá.) Ezért várom már nagyon, hogy elérhetővé váljon a thruster ötös szintű fejlesztése, mert egy Corvette iszonyat dolgokra képes vele. Most még csak hármason van, de tegnap így is egész gyorsan lelökdöstem vele egy elit Anaconda pajzsát, és kb. a hull 70%-át is. Aztán pár lövés, és mire észbe kapott volna, már szedték is a limpetek a darabjait. :) Mikor rálőttem, még lehívott pár alacsony szintű Eagle-t, de azok meg ugye csak egy enyhe nyomást jelentenek a tűzgombon. :) Közben a Corvette-ről lement egy csíknyi pajzs. És nyilván lehet ezt még sokkal jobban is csinálni, főleg, ha fullosak lesznek a cuccok, amitől még nagyon messze vagyok.

    A kill az akkor is érvényes, ha rammingból van.

    Inara vagy eddb mindkettő jó, én használom is egyszerre őket. Van, amit kényelmesebb az eddb-n keresni, másra meg jobb az inara.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák