Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sylc

    senior tag

    válasz nubreed #14920 üzenetére

    Vagy Cobra vagy Viper. Ne legyen ket vasad, ha csempeszel akkor Cobra.

    Kov lepes elott kerdezd meg magadtol: Mi akarok? Csempeszni, harcolni vagy kereskedni?

    Kereskedni:

    T6 vagy ASP

    Csempeszni:
    ASP

    Harcolni:
    Vulture

    Ha mar megvan a Cobra, ne vegyel Viper + T6-ot, nem lesz penzed kifittelni mindkettot parhuzamosan, mellesleg, minden perc, amit a Viper / T6 volanjanal toltesz, a masiktol rabolja a profitot.

    Ha CZ a cel, akkor haladj egy 10m koruli Vulture iranyaba, ha kereskedni szeretnel akkor ASP v T6 (T6 olcsobb, az ASP tobb mindenre jo)

    Ha csempesznel a tovabbiakban is, akkor ASP, mar csak a raker okan is, de a fegyverzete bar jobbnak tunik, gyengebb mint a Vulture-e, fordulekonysagban pedig "elmegy" kategoria, de mindezt azert mondom, mert hetekig T9-ben voltam, en vulture utan utaltam (rakter nagy elony, de a fordulekonysaga kb 2 perc utan menekules vissza a vultureba erzest valtott ki belolem, ezert is valtogattam vagy 10x)

    Szamomra a jatek egyik legemlekezetesebb (es elveztesebb) resze, a Vulture pilota fulkejeben volt (shieldet felaldozva, meg rafer 64t cargo, ha csak percekre csempesznel, de ezt letagadom), elso python / anaconda...

    Utana minden uj vas csalodas, fokent mikor vegre megvan a penz az ahitott pythonra (fitre nem, csak a vasra) es nekiugrasz az ellennek es menekulsz...

    Fejvadaszatra a Vulture 1000x jobb mint barmi mas 10m alatt, utana a Clipper lesz a kov lepes, majd FDL / Python es esetleg Conda, de az alig fordul...

    Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

  • baphomet

    senior tag

    válasz nubreed #14920 üzenetére

    "A fejvadászattal kapcsolatban: Vulture -nél talán még jobb az ASP, nem? És "csak" 2 millióval kerül többe."

    Sose a hajók alapárát nézd, az nem sokat számít. Az A-sra fittelt ár a mérvadó. Pl.: egy 20 milliós Clipper kimaxolva bőven 100 milla fölött jár, míg az 50 milliós FDL megáll 80-nál, tehát végül az az olcsóbb.

    És nem, az Asp nem jobb a Vulture-nél harcra, ahogy írták előttem. A kicsi és a közepes fegyverek sebzésbüntetést kapnak a nagy hajók ellen, tehát az Asp 2 közepes és 4 kicsi fegyvere a kis méretű hajókra kb. ugyanannyit, míg a közepes/nagy hajókra már kevesebbet sebez, mint a Vulture 2 nagy fegyója. Emellett gyengébb a pajzsa, páncélja, manőverezőképessége, PD-je.

    [ Szerkesztve ]

  • Htibimor

    senior tag

    válasz nubreed #14920 üzenetére

    Rendben. Este, ha hazaértem átküldöm Neked.

    Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

Új hozzászólás Aktív témák