Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz Kolty #73263 üzenetére

    A HC33 tudtommal üveget használ. Bár szerintem mindegy. Az üveg nem karcolódik, viszont törik. ;)

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz Kolty #73263 üzenetére

    No itt is vagyok, HC68 mellettem.
    Előre le kell szögezni, hogy a kezelése ennek a fejlámpának nem túl egyszerű, ennek oka a rengeteg funkció, talán több is, mint amire szükség van/lehet. A fényét annyira testre lehet szabni, amennyire csak szeretnéd, ellenben nem kell semmiről sem lemondani mindeközben, mint pl. a "zoom"-os fejlámpák esetében a szórt fényről. Ha csak egy fejlámpád lesz akkor elképzelhető, hogy meg tudod szokni és be tudod gyakorolni a kezelését, de akkor sem lesz szerintem kényelmes nyomkodni. Persze ez csak a magán véleményem, de én szívesebben ajánlom bárkinek a HC65 v2-t, amiről írtam is cikket.

    Tehát a kezelése:

    Oldalsó gomb:
    1 kattintás: bekapcsol a memóriában lévő fehér fényű fokozatban
    2 kattintás: bekapcsol a vörös fény
    Bekapcsolt állapotban bármelyik módban (fehér/vörös) kattintva kikapcsol.
    Bekapcsolt állapotban fehér fényű módban hosszan lenyomva turbó fokozatra vált.
    Írnak arról, hogy ezt kikapcsolt fejlámpánál hosszan lenyomva bekapcsol a turbó fokozat 60 másodpercre, nos nekem ilyet nem csinál.

    Felső gombok:
    Ezekből kettő van, az egyiken "+" a másikon pedig "-" jelöléssel. Ezekre fogok hivatkozni. A - gomb van bal oldalon, a + pedig jobb oldalon.

    Kikapcsolt állapotban bármelyiken kattintva elvillogja a töltöttséget.

    Bekapcsolt állapotban a + gombon kattintva feljebb lép az épp világító LED-en a fokozatok között.
    Bekapcsolt állapotban a - gombon kattintva vissza lép az épp világító LED-en a fokozatok között.
    Holdfény fokozatban nyomva tartva a + gombbal a spot fényű LED-re vált, a - gombbal pedig a flood fényű LED-re vált át.
    Flood fény használata közben a + gombot nyomva tartva elkezd fokozatmentesen emelkedni a flood fény mellett a spot fény fényereje a flood fokozatnak megfelelő szintig a spot fényen, majd mikor elérte az azonos szintet utána a flood fényt elhalványítja, majd teljesen kikapcsolja azt.
    Spot fény használata közben a - gombot lenyomva és nyomva tartva fokozatmentesen elkezdi emelni a flood fény fényáramát, majd mikor eléri a spot fokozatnak megfelelő szintet utána elkezdi elhalványítani a spot fényt, ami végül kikapcsol.

    Speciális módban indítva a lámpát a + gombbal és a - gombbal tudunk lépkedni oda-vissza a rendelkezésre álló speciális fokozatok között. Itt nincs semmi egyéb extra lehetőség.

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák