Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacerta

    aktív tag

    válasz zolikaDB #69468 üzenetére

    1, "Samuból az LH351A és B csak 1.5A-es": mit jelent, mit okoz?

    Kisebb teljesítményű.

    2, Ez a Luminus SST20 kb hány lument fog tudni a fent említett driveremmel, mondjuk LG HG2-vel?

    Nem tudom, milyen drivered van. A lámpát többfajtával is szerelik. Ha az A6 amit lejjebb linkeltél, az jó eséllyel el fogja füstölni magas fokozaton.

    LUMINUS SST-40 N5 DD NEUTRAL WHITE 5000K - ez még oké, be tudom építeni, működni fog?

    Ez 5050 méret. 5x5 mm. Igazából nem tudom, a lámpádban milyen méret van, de ahhoz a mérethez van illesztve az optika.

    4, Osram.
    Én ezt linkeltem, itt 3535 feliratot látok: [link]

    Bocs, igazad van, nem 4040 hanem 3737 méret ( de nem 3535 ). Akkor is nagyobb, mint a 3535, nekem reszelni kellett a központosítókon.

    mi is ez a távtartó, hol van? Miből, hol kell reszelni?

    Az optika alatt szokott lenni egy távtartó gyűrű, ami központosít, és beállítja a megfelelő távolságot a fókuszhoz. Nem mindig, TIR optikáknál nem mindig szükséges ( van amelyikre integrálva van ).
    A távtartó belső átmérőjének illeszkednie kell a led méretéhez, máskülönben nem központosít.

    Ennél a drivernél számít?

    Nincs ilyen driverem, nem tudom. Stabilizált induktív PWM drivereknél számít, 7135 drivereknél nem. Ez egyik sem.
    Ki kell próbálni, ha osram ledet akarsz használni ( benne van a pakliban, hogy kinyírod a drivert ). Vagy, szerzel egy nem DTP csillagot, és te magad forrasztod fel rá a ledet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák