Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz Lacerta #46566 üzenetére

    Gondolom ismersz már annyira, hogy én sem hajkurászom a lm -okat. Amire, ahova akarom, oda jól lássak, ennyi.

    A ZL H53w 330 lm -ről már nem lép vissza. Ha melegszik, kicsit szabályoz, de ezt szemre nem látni. A 275 lm -t pedig már szabályozás nélkül tartja.

    A SC5w MKII pedig 550 lm ről, 400 lm -ra lép vissza 3 perc után, és ezt tartja gond nélkül. 8 cm hosszú AA -s lámpától nem is rossz.

    Nem fogom felsorolni a lámpáimat, de a többség gond nélkül tartja a MAX fokozatot, vagy a közel MAX fokozatot.

    Mint írtam, a legtöbbször ezeket, úgy mint a legtöbb lámpámat, 30 - 166 lm -os tartományban szoktam használni. Éjjel, mikor a gyógyszert kell megtalálni, kitalálni a WC -re, a holdfény megy 0,1 - 0,5 lm tartományban használom a lámpáimat.

    ZozzV6:

    Nem vagyok hajlandó, huzamosabban 50 g -nál többet a homlokomon cipelni. Nekem ez nem kényelmes. Már a Tiara A1 PRO is kicsit súlyos. Telente, mikor hamarabb sötétedik, MAX 4 - 5 órára kellhet egyhúzomban. Néha. Erre a H53w is elég bőségesen. Ráadásul az ingzsebemet sem húzza le a H53w, mert most itt hordom a rövidnadrágos időben.

    Otthoni Manker lámpám nem tartja sem a fényerőt, sem a fényáramot. És ezzel többször is találkoztam. Mellette ott vannak a dolgok amiket már írtam. Láttam a többi Manker lámpát is, amiket mértél, egészen O.K. -s adatokkal rendelkeznek. Nem akartam senkit sem megbántani vele. Ráadásul jól is néznek ki. Csak nekem volt kicsit rosszabb tapasztalatom velük (a Manker U12 -nek meg a kapcsoló körül volt pici problémája, 1 hónapon belül). :(((

Új hozzászólás Aktív témák