Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alexandrosz

    aktív tag

    válasz H-Zol #77632 üzenetére

    Fura módon legtöbbször az S2 akad a kezembe :) Ez persze szubjektív érzés.
    Sok tekintetben eléggé különböző lámpák, mint kapcsoló helye, töltés, kialakítás és méret.
    Fényerőben nagyjából egyformák.
    Az enyém S2+ SST40-nel.
    A Convoy kicsit nagyobb, de szerintem hordható zsebben. Nincs olyan csilli-villi UI-ja, ez engem annyira nem érdekel. Elképesztően jól szerelhető, moddolható, több variációs (emitter, driver, stb., stb.) lehetőség van erre az egyre, mint a Wurkkos össze lámpája ;) Ezt szerintem imádnád :D
    Az S2+ regulációja jobb (WK03-nak gyakorlatilag nincs, de ennyi pénzért nem fintorgunk, szuper kis lámpa) és az összeszerelési minőség is - ezen az árszinten - jobbnak tűnik.
    Nekem bejön, ahogy világít, ez nem "messzelátó", de nem is annak vettem. Nagyon lehet szeretni.
    A WK03 kompaktabb, on-board tölthető, oldalsó kapcsoló (aki ezt preferálja, annak fontos lehet), fancy UI, lock véletlen bekapcsolás ellen, mglepően jó fénye van. A szétszedés, javítás nem tudom, mennyire egyszerű. A kapcsoló gumija határeset, nem tudom, meddig bírja majd és a type-c port takarója az egyik WK03-nál már most sem marad a helyén.
    A fénye jó, nekem minden szempontból teljesen megfelelő.

    A jó megoldás, ha mindkettőből van otthon 1-2 db.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák