Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz saril #72765 üzenetére

    Egyébként, érdekes lámpák mint a Clouddefensive edc -je is érdekel. Szinte mindent kibír. Távot is tud. Vagy a LUX-RC argon gázzal töltött üdvöskéje is bejön. Olyan bakancslistás dolog. Névre, címre szólóan gyártják. Tényleg egyedi darabb. Tablett, PC vagy valalami hasonlóval aminek van kijelzője, még tovább állíthatod szükség szerint.

    A Zebralight, Led Lenser testre szabása is bejön. Látom mit állítok be. Az Anduril, Narsil ezt nem tudja.

    Pár éve az autó körül kellett valamit megkeresnem, már nem tudom melyik spottosabb lámpát vágtam a csomagtartóba, mert nem bírtam megtalálni talán a biciklilámpa szerelék csavarját. A mobil fénye is gyenge erre a célra. Pl az Olight Baton 1,5 m távolságból, legalább 60 cm átmérőjű fénykörben, legalább 600 lux fényességgel világít folyamatosan. Irodában, konyhában világítják meg a munkaasztalt ilyen fénnyel. (Ha ezt spottosabb lámpával akarom megoldani, a szórt fényre szeretnék 600 luxot 1,5 m -ről, kb 2400 lm kell, az meg már nagyon vakító spotot eredményez.)

Új hozzászólás Aktív témák