Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Lacerta #69451 üzenetére

    Tíz éve alatt elég sok lámpám volt/lámpát használtam, nagyjából tudom mit szeretek/keresek.
    0,5 lumen: Jó hogy van, de ezt max sátorban használom.
    3 lumen: Ezzel az MC12nél se tudok mit kezdeni. Táskában keresgélni kb jó, de sétálni, szerelni, ház körül dolgozni kevés :(
    20 lumen: Az előzőekre ez már kicsit talán sok (vagy még épp elmegy). Kerékcseréknél fényes felületekről, főleg ha erősebb spot van a lámán, már picit zavaró (csak floodlightban teljesen jó még). A 10 lumenes állásokat szeretem erre (SP40 papíron 5 lumen, mérve inkább bő tíz szintén).
    70, 160: 70 futáshoz, 160 bringán 20km/h felett jó, a 365 is tök jó high szintnek.
    A HL55 10/55/165/420 szintjei pl elég jól használhatóak szerintem.

    Sőt, amiért nekem jobban tetszik a H300 UI, alapból a 45/160/380as fokozatokat váltogatja (bringához, túrázához, futáshoz jó szintekkel), de ott az 5 lumenes állás is otthoni munkára/sétára/táskában keresésre, stb - remélhetőleg itt is inkább 10lumen a valóságban azaz 5. HS05-ön is majdnem ugyanez van, szeretem azon is (alapból L-M-H, moonlight és turbo külön; nem lesz mondjuk bringán nagyon világos vagy nagyon sötét aközben miközben vissza akarom venni egyel a fényerőt).
    Szóval értem hogy többet tud a H04, de jobban eltaláltak az én igényeimhez a 300as szintjei, és egyszerűbb a UI.

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák