Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz Pubszon #101 üzenetére

    Elhiszem. Neked is 70-es csomag van nem? Így a ~600 GB hamar el tud menni a havi keretből és utánna jön a lassítás 20 megára elvileg, bár mióta sebességnövelés volt, ha lehet "takarékoskodik" az ember, mert nekem is egy 4k-s netflix film ~60 GB-ot megevett röpke 2 óra alatt és elképzelni se tudom, m9i lesz ha rábukkanok egy jó sorozatra :) Azt pedig nem szeretném, ha lekorlátoznának 20 Mbps-re és amiatt nem tudnám használni az egyébként más, fizetős szolgáltatást(jelenleg próbaidőszak ingyen, de akkor is). A ~20 Mbps full hd-ra bőven elég, de a 4k csak alig vagy egyáltalán nem menne(tudtommal stabil 30 Mbps kell hozzá szakadozásmentesen), csak előtöltéssel, de nyílván nem ezért 'fizetne' az ember egy stream szolgáltatásért.
    Azt nem tudja valaki, hogy a 100-as csomagnál már eltörlésre került a havi forgalmi limit vagy még mindig tervben van? Esetleg van esély erre a 70-es csomagnál is?(Tudom erről is volt szó korábban, csak nem tudok érdemi változásról, mert még nem "mertem" eddig 600 GB felé menni.)

    [ Szerkesztve ]

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák