Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz Shadowbull #6798 üzenetére

    Semmivel sem nagyobb a zaj, mint a többi, hasonló árkategóriás autóban, sőt. 17 millióért manapság lof..zt se kapsz.

    A várható értékvesztés ideiglenes. Ahogy fel évek ezelőtt iszonyatos értékemelkedése volt (a 16,5m autómat 80ekm után 19,5 ért tudtam eladni), az értékvesztés csak ahhoz képest számottevő. Most 14ért mennek. 16,5->14 két év alatt nem értékvesztés. A jelenség ahhoz köthető, hogy nagyon nagy a piacon lévő mennyiség. Ennek pedig oka, hogy nagyobb sokan a tavalyi értékemelésére játszva berendeltek egy halom autót spekulációs céllal, agy nélkül. Ők szívták meg, spekulánsokat amúgy sem szeretjük. Nem segít a helyzeten az újautó piacot érintő zsugorodás sem De aki használja, azt az egész rohadtul nem érdekli. Én tudom, ki tudom számolni, hogy két-három év múlva, amikor jön a böntje a többi gyártó nemszállításának, és keresni kezdik a használt 3-5 éves villanyosokat, a szük kínálat miatt (szinte csak Tesla van) az összes villanyos ára még fog szaladni, ahogy tette ezt eddig is. A buta amatőr spekulánsok addigra mind kikopnak.

    Az év válaszom viszont erre vonatkozott:

    "ettől rossz autó lenne?"
    Ha csak ennyi bajuk lenne. De ettől függetlenül ezt a kérdést mindenkinek magának kell feltenni.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák