Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sztripi

    csendes tag

    válasz #141 üzenetére

    Nem es igen!

    A baj az hogy mikozben gyorsulok a feny sebessege fele egyre nagyobb erot kellene kifejetenem! Vegtelen erore lenne szuksegem hogy elerjem a fenysebesseget... De ha elertem es atbillentem akkor a lassitashoz van szuksegem erore. Es igen az ido ilyenkor visszafele mulik... De ez meg egyenlet nincs kiserleti bizonyitek.

    De durva is lenne a kiserlet hiszen mernem kellene a Tachyionokat mielott elkezdtem a kiserletet :DDD

    Trukkos megoldas letezik pl. feket lyuk vagy a tergorbites maga. Igy jelenleg ugy tunik hogy a vilagurben valo maszkalas nem lesz gond, de az idoutazas meg igen....

    Warp speed 6 mr. Spock!

    A wormhole - os utazas nem lehetetlen sot a teleportalas is lehetseges. Az elmelet mar ki is van dolgozva... Kedvencem az hogy a holdra leszallast 1860 - ban talalta ki egy orosz fizikus (mar nem emlekszem hogy hogy hivtak). De mindent kitalat fokozatokat, leszallo egyseget, raketat, stb. 100 evre ra megvalositottuk. Most talaltuk a teleportalast akkor lehet hogy mar 2100 - ban tudni fogjuk, es atugrunk kozben az Alpha Centarira delutan ;]

    [Szerkesztve]

    I wish you luck, speed and freedom from stupidity! - VAL

Új hozzászólás Aktív témák