Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matykooo

    aktív tag

    válasz Kerio #23485 üzenetére

    nekem is lekezelhetnék már ezek a csírák, már lassan 4 napja áll náluk :D jó lenne már átdobnák a postának a dolgot :D

    combi27: ezen ne akadj fenn sztem, pont a múltkor volt erről szó. Amit az előbb is írtak, nem biztos, hogy fog rohangálni a postára minden egyes nap 1-2-3 vagy akár 10 olyan termékkel is... összevár x darabot ahogy ő beszerzi és ahogy neki is olcsóbb aztán go china vagy hk post... sőt sztem ott is, mint nálunk van tömeges postai kedvezmény és gondolom jobban megéri úgy feladni. + Mivel esküszöm megsaccolni sem tudom, mennyi küldemény folyik át 1-1 nap mondjuk egy HK-i postahivatalon így simán elhiszem, hogy a postán is dekkol még a csomag nem keveset. ++ A tracking oldalak sem úgy frissülnek mint ahogy azt kéne, van amikor nem frissül 2 hétig, aztán meg halmozottan gyorsan... vagy van amikor egyszerre ér haza, de már szinte a kezedbe is van, mert a tracket úgy dobta ki, hogy megérkezett, vámkezelték és már kézbesítési kísérlet is van, mindezt egyszerre.

    Szóval ilyen dolog ez :) Ha belefér az ígért 30-31 napba akkor nem nagyon tudsz mit csinálni, csak örülni, hogy megérkezett :)

    [ Szerkesztve ]

    ''a walesi srác aki legenda lett''

Új hozzászólás Aktív témák