Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gjoe

    addikt

    válasz Nandinagy #1610 üzenetére

    De matek szerint most így sokkal több a nagyobb fodder is. 150db csak a 85 és feletti lapok száma.
    Mégsem potyognak még a fodder értékű lapok sem. Pedig az sbc követelményeket felhuztak.
    Mikor kinyitod a 83x10et és 85 a max az vicc kategória. Nekem mindegy milyen a neme, csak legyen nagy rating legalább sbcbe.
    Meg azért tavaly ott volt higuain fillérekért ki lehetett rakni. Előtte emlékszem potm benzemara ami max 200k volt de lehet sokat mondok. És ki tudtam rakni.
    Most meg ezek az sbc arazasok.

  • Gabeszfoci89

    aktív tag

    válasz Nandinagy #1610 üzenetére

    Nálam katasztrófa volt.kb a szél is felboritotta.Dembele sem egy vastag gyerek vagy coman de őnáluk van annyi tartás hogyha közel érnek hozzájuk tudok egy testcselt vagy egy irányváltást esetleg fedezést húzni így nem vesztek labdát.Ezt a selejtet nekem mindenki elnyomta annyira meg nem volt gyors meg robbanekony mint pl egy Diaby aki hasonlóan gyenge viszont a gyorsasága kiváló.
    Messit vettem meg végül camba padrol bejön de bryunevél tökéletesen tudnak szervezni passzolnak és lövések is jók velük.Nincs bőségem nemtudom miből gondolod sőt inkább nehéz mert olyanokat nyitottam akik teljesen ellentétes ligák (jelenleg 3 ligát kell összehoznom)camba egyedül Nkunku tud kezdő lenne lm be meg Rashford vagy son lehetne nekem most rashford van meg Son sbc nekem drága.A nagy bősègem ennyiben merül ki hogy padról tudok behozni valakit ahoz hogy meglegyen a 32-33 chemi.Inkább védőben van bőség zavara(Theo mendy militao kunde varane walker trent kapusnak meg Alisson ederson oblak bár Alisson nekem nagyon jól teljesít)

    Mgplayz89

Új hozzászólás Aktív témák