Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz vandor01 #72939 üzenetére

    Nem tartunk még ott hogy az emberek nem úgy tekintenek más javaira (lehet ez egy drón is), hogy a másik azzal "menőzik". Én már többször sétáltam/túráztam olyan helyen ahol "belebotlottunk" drónozó emberkékbe, de soha eszembe sem jutott hogy az illető azért van ott hogy engem felvegyen, vagy hogy előttem villogjon vele.

    Mindenesetre ha a kérdés megszületett, akkor legyen rá válasz is. Eszembe sem jut mások előtt villogni, és dolgozni sem akarok vele. Viszont szeretném megörökíteni azokat a szépségeket amikhez eljutok mondjuk a Mátrába, vagy a Bükkbe, csak ezentúl más látószögből. Ennyi! Teljesen hobbi céllal venném, és igyekeznék úgy repkedni vele hogy az soha senkit ne zavarjon semmilyen szinten. :N

    Igazából még azon gondolkodom hogy az én céljaimnak elég lenne-e a Mini SE, vagy inkább a Mini 2 lenne jobb választás.. :B

    Hja és mi van akkor ha megadom az adataimat az osztrák oldalon, aztán megbukom. Ha újrapróbálkoznék, gond nélkül megadhatom újra az adataimat? Nem fogja kiírni hogy most buktál meg hülyegyerek? :D

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák