Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz ADAM1337 #47 üzenetére

    Annyi időm nincs, hogy minden telefont "kövessek". Ha jön valami új cucc, rögtön a méreteit és a súlyát nézem. Ha kívül esik a preferencián, akkor "next" ;)
    Szóval engem totálisan hidegen hagy, hogy a megabrutálproultimate kis-TV méretű mobiljuk mit tud, ha a "kompaktnak" szánt lófüttyöt sem fejlődik (és még a tavalyi, meg tavaly előtti hibákat sem javítják ki).

    "S23 s24 között is van azért rendesen difi, soc a fő pont ott."
    Ez a legnagyobb, a SoC, de ugye az is csak más lett, de nem jobb.

    #48 Atomgeszi
    "Úgyhogy van neki piaca még mindig elég rendesen." - nem kétlem, és örülök, de ez egy annyira marginális réteg (sajnos), hogy a teljes mobilos "univerzumban" szinte láthatatlan. Ez utóbbi viszont nagyon-nagyon szomorú. Komolyan félek attól, hogy egyszer a Xiaomi is azt mondja: "ennyi volt".
    Ahogy korábban írtam a Xiaomi sem itt kezdte. Anno (Mi 2s) a Xiaomi nem (feltétlen) a telefonjairól volt híres, hanem a rendszerről: Miui (az előbb említett telefonon is ez látszott, mármint "Mi"). Nos talán a 4-es és/vagy 5-ös Miui-ban (nem emlékszem, nagyon rég volt) volt egy "root" kapcsoló, oszt' csókolom. Ki-be tudtad kapcsolni, hogy legyen-e root vagy sem? Kínzó kérdés, hogy ezt ma miért nem akarja egyetlen gyártó sem így megcsinálni? Én pl. alapvetően nem a ROM csere okán szeretnék bl.-t nyitni, hanem azért, hogy legyen root jogom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák