Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz leviske #748 üzenetére

    Ez a negatív dolog nem csak szubjektíven, de kontextusában is kezelendő. A Warden is inkább egy "hardened" Leliana-t akart maga köré (de ő így kedvelte is), az Inquisitor pedig szintén olyat, aki az utolsó pontig és bármi áron keresztülviszi az Inquisitor szerint is szükséges reformokat.
    Utóbbihoz lehet, hogy igazából elég, vagy összességében jobb is lett volna az alternatív DAI Leliana, de így tűnt biztosabbnak. Ha úgy tetszik, akkor Leliana lelke fizeti meg az árát annak, hogy biztosabb legyen a hosszabb távú siker. Ezt fontosabbnak éreztem, mint hogy személy szerint szerethetőbb legyen a karakter.

    De nem néztem még át a WiKi-n a "mi lehetett volna, ha" dolgokat, így igazából nem tudom, hogy az én Leliana-m melyik verzió és hogy pontosan mik az alternatívák.

    A Keep-em mitől lehet ennyire foghíjas, ha tudomásom szerint mindig online módban játszottam (kive az olyasmit, ha esetleg észrevétlen megszakadt néha a netem)? Kép

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák