Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz ddaydome #150 üzenetére

    Sajnos nincs igazad. Az ember hacsak nem 3+ éves konfig alapokra (pl Intel 10th gen) akar cserélni (jobb esteben Ryzen 5000-es széria) akkor bizony mélyen a zsebébe kell nyúlnia, mert az új alaplap és CPU generációk nem lenyomták a régieket, hanem egyszerűen csak feléjük jöttek árban. Fentebb leírtam, hogy egy up to date genes I5-nek a 100+ ezer ft-os kategóriába sikerült átmásznia 3 év alatt a 40 ezresből, és ez csak a CPU, a jobb lapoknál könnyen belefuthatunk egy 80-100 ezres árcédulába, a DDR5 se fruttiért van még, úgyhogy h valaki nem a budget 10th gen I3/I5 + DDR4 RAM vonalat követi, ami ugye lassan negyedik éves technika, akkor könnyen több százezer lehet akár csak a CPU+LAP+RAM kombó vége is. Lehet, hogy neked nem egy nagy érvágás, vagy nekem nem, de a többségnek az hidd el. (sőt azért nekem is egy meggondolandó összeg).

    Egyébként eleddig a Win 11-el is úgy vagyok, mint a Win 10-el voltam, hogy meddig nem muszáj tuti nem fogok váltani. Igazából a Win 10-re is annak kényszeréből váltottam, hogy ennek a gépnek már nem voltak Win 7-es driverei.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák