Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz gyemipapa #1751 üzenetére

    nekem a 6 óra?
    kevés net és email wifin és mobilneten,kis telefon, "sok" játék(sims freeplay,hackers,fallout selter,family guy stb...) kisebb megszakitásokkal... ha durvább játékkal játszottam(wot blitz,nfs most wanted,unkilled,dead trigger2, ami 3d vagy fps) akkor kb. 4-4.5 óra volt max.
    folyamatos LTE,Wifi,GPS mellett...

    de nem pont 6 óra, csak közel 6 óra... :DDD használattól függően :DDD

    sok helyen kérdezik sok féle telónál hogy meddig birja egy töltéssel?? mikor azt irom hogy attól függ mennyit és mennyire használod...ki vannak akadva...jogtalanul...mindekinek más és más a mobilos szokása....van aki játszik,van aki nem...van aki 0-24 f@szbuk#n lóg...van aki viberen...van aki csak telefon és sms, meg villog hogy neki is van okositott telója...

    és tudod, sokszor láttam azt, amit egy külföldi fórumon irt egy tapasztalt user,amiért ki is rakták szegény... nem akarok sértegetni ezzel senkit... de nagyon igaz amit irt...

    de vegyük számitásba, hogy viszonylag gyenge hardverhez raktak erős akkut, ami persze az üzemidő javára poztivum

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák