Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misi1979

    őstag

    válasz bLaCkDoGoNe #741 üzenetére

    Nem, a szabadalmak és a jogok tartoznak hozzájuk, az, hogy hol, melyik shenzeni cég által kerül bérgyártásra egy adott termék, simán titok.

    Valószínűleg az van, hogy egy noname kínai cég megcsinálta ezt a produktumot, DJI felfigyelt rá és leszerződött velük, továbbra is a noname cég csinálja a cuccost, de komoly szerződési feltételek kötik őket, cserébe vastagon kapnak jutalékot az értékesítések után.

    Nézzük szigorúan a tényeket, megjelenik egy olyan termék, ami 1000mAh akku (régi Osmo mobile) helyett 2600mAh akkut tartalmaz, sőt, powerbankként is használható - ez DJI-ra vall, nem?:) Sőt, az árban kevesebb, mint a fele az új produktum, több tudással - dettó:)

    A "powered by DJI" feliratról nem is beszélve. Ez kb egy disclaimer, azt jelenti, hogy "nem a mi kutyánk kölyke, de azé szeretjük, plusz bármi botrány lesz miatta, pl random felrobban ha erősen megmarkolod, mossuk kezeinket". Az Osmo Mobile2 jó termék, én is kipróbáltam már, viszont annyi köze van a DJI-hoz, hogy a hivatalos alkalmazással kommunikál és az előbbi szöveg van ráírva.

    Nincs ezzel baj, meg mint írtam, sok cég csinál hasonlót. Ez a cucc, ha nem lenne a gyártó leszerződve a DJI-al, simán lehet, hogy xiaomi vagy egyéb néven futna.

    A kismókusok kenyérre is kenhetik.

Új hozzászólás Aktív témák