Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • polonic

    félisten

    válasz ProEvoFan #667 üzenetére

    Nem tudok! :)
    Angolra fordítottam. De inkább nem nyilatkozok semmit, mert most megnéztem egy másik fordítóval és az egyik részen pont az ellenkezőjét írja. Úgyhogy ez egy nagy fail. :DDD
    Döntsd el melyik az igaz. . .

  • szacsee

    nagyúr

    válasz ProEvoFan #667 üzenetére

    Többi csak hablaty. 4 évig tanítottak többé-kevésbé megértem mit hadoválnak.
    Az első bekezdésben taglalja, hogy a Dirt2 & F1 2010 hogy skálázódik 6 magos procival és miképp lehet / nem lehet működésre bírni a hatmagosított xml fájlt.
    Az ominózus bekezdésben annyi, hogy az AMD Gaming Evolved program ellenére a 6950 és a 6970-nél valami nem gömbölyű, vagy a 11.5a lesz a ludas, vagy a játék motorja. Akadásmentesen fut, csak hát na... :DDD (főleg, hogy nálam is Cayman van)
    Dx9 módban 4870 vagy gtx 260 (216) tulajok örülhetnek, mert max részlet mellett 40 FPS felett van.
    DX11-ben nagyon szép a játék már közepes részletességnél.

    Itt viszont nem értem teljesen, lehet kap egy kapcsolót a DX11 és külön lehet állítani a részletességet? (Dirt2-ben ha jól tudom Ultrán működött a dx 11... na mindegy is).
    Szóval közepes részletességgel igenjól néz ki a játék. (szerintük super) :))
    Középkategóriás kártyákkal pl a 100 dodós 5770 már 30 fps alatt van kimaxolva, az ego motor miatt jobb, ha az FPS-t 40 felett tartjuk így ha lehet kapcsoljuk ki az élsimítást és népi zenekarát, mert erősen eshet az FPS.
    Elején még azt is írták, hogy a dx9 alatt látott FPS kb 2/3-át kapod dx11 alatt.
    Bocs, hogy a fele félig szabad fordítás, de több mint 10 éve nem láttam németórát. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák