Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Játékos

    addikt

    Sziasztok!

    Segítséget/ötleteket szeretnék kérni tőletek. Nem tudom, van-e megoldás egyáltalán a problémámra...
    Jelenleg van egy Nikon D5100-asom (3 éves múlt, első tulaj vagyok tökéletes állapotban van), ehhez egy Tamron 17-50 (2 éves, szintén én vettem) illetve egy 55-300-as Nikon (a géphez volt kitben), illetve egy Yongnuo YN467 vaku (szintén újonnan vettem, kb. 2-300-at villant eddig). Alapvetően szeretem a holmit, összesen 2 bajom van vele: sok helyet foglal, ha viszem magammal, illetve a Tami néha mögé fókuszál... :(((
    Az ötletem, hogy eladnám, és olyan gépet vennék helyette, ami érezhetőek kevesebb helyet foglal, de képminőségben nem szeretnék jelentősen visszalépni, illetve kb. a régi holmi eladási árából tudok gazdálkodni.
    Valami MILC egy darab obival (nagy átfogással!) jár a fejemben, olyan erős 200000 Ft-os kategóriában (használtról beszélek, persze).
    Nagyon hálás lennék, ha adnátok néhány ötletet, hogy merre érdemes elindulnom, vagy esetleg halott ötlet eleve, mert jócskán meg kell pótolnom, hogy ne legyen visszalépés.

    Nagyon köszönöm előre is a segítséget!

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Új hozzászólás Aktív témák