Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecube23

    tag

    válasz adika4444 #41182 üzenetére

    azt igérték ebben az évben lesz optikai, de én már nem hiszek nekik...nagyon sok panasz van ezzel a docsis renszerrel itt Hatvanban. Akinek ilyen van mint nekem, mindig panaszkodik, szóval azért lehet mégis csak van egy halvány remény sugár, hogy kiépítik. Meg már ugye Hatvan egyes részein van szélessávú internet, a kornak megfelelő sebességgel.
    A jelszintet nem tudtam megnézni itt, mert not enabled-re írja ennél a modemnél. Upc 1 éve kezdte kiépíteni a hálózatot, 100 mbps netet telepítettek hatvaniaknak 1500ft/hó+tv+telefon, max 5000ft, de külön a net 1500 ft mennyei lett volna. Aztán kiderül hogy az utcánkban nem is építetek ki hálózatot. A t-home nem lett volna rossz, de mikor bementem és kiderült hogy a 15 mbps netért+fullos tv szolgáltatás 10k lenne/hó az úgy elvette tőlük a kedvem. Ráadásul még bepakolnának +2 db beltéri egység a 2 tévére...már így is annyi eszköz van a lakásban nem nagyon akartam több fúrást faragást, eszközt. Ha a tv+telefon nem kellet volna akkor meg 5900 a net+3000 ft a digi kábeltv..akkor meg ugyanott vagyok mintha teljesen T-home ra váltok. Tiszta vicc hogy Hatvan város, és nincs rendes szolgáltatás egyiknél sem. Falukban bezzeg már 3 éve 30 mbps net ketyeg....érthetetlen. Nem tudom hogy él-e még ez a digitális jólét nevezetű program amit a kormany 2018ig tűzött ki célként. Mert akkor a digifos kezdheti kapkodni a lusta seggét . :)

Új hozzászólás Aktív témák