Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz szabonagyur #34517 üzenetére

    Biztos csak nyugdíjasok laknak a környéken :DDD

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

  • TeeJay

    félisten

    válasz szabonagyur #34517 üzenetére

    mondjuk abból hogy ONT-n mérve délben pár hete 150megabit volt a max visszafelé
    aztán mindenki vissza lett dugva és kicsivel később szintén ugyanennyit mértünk lakáson belül is majd ez csökkent estére 60-70 megabitre

    okoskodj bakker de nálam jártak kb. 5-6x én voltam lent a 3.-on az eszközöknél meg mi mértünk mindent routerrel anélkül laptopon asztali gépen 3.-on ONT-nél meg már mindenhol
    megengeded hogy a szerelővel beszélgetve átlássuk azt hogy valszeg kevés feltöltés jut a lépcsőházra és azon a kevesen vagyok magam 200-as feltöltéssel meg még a többiek akik napközben egy gyors mérés alapján nem igen használták a vissza irányt számottevően...
    alapból tré ha egy lépcsőházi ONT-n kevesebb a vissza irány mint ami egy ezres előfizetőnek kellhet
    és mellette van még a többi 14-15 másik előfizető 100/50 és 100/100-on akkor is ha használják vagy nem a feltöltést...

    halom lépcsőház van itt és 99% hogy ahova összefűzik mindből az ONT-t ott van kevés vissza irány
    ennyi... kérdés fogják-e bővíteni vagy megvárják míg garantált alá befutunk egyre többször egyre többen
    mert ha rám csak ennyi jut akkor a környező lépcsőházakban is lehet gond rendesen csak ott még nem veszik észre vagy passz
    természetesen emelés előtt éjjel nappal 54megabites volt a feltöltés de még a 100/100 esetén is többször láttam a 90-100megabites feltöltést mint most.
    tudom te akkor is megmagyarázod hogy én vagyok a hülye :W

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák