Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz dchard #55274 üzenetére

    Az a baj, hogy nem, egyrészt elismerem, de azt mondtam, hogy lehet hogy modem hiba, illetve azt is, hogy lehet hogy az US SNR szar, de azt is oda írtam, hogy azt csak CMTS oldalról lehet látni, szóval nem mondtam biztosra, vagyis hülyeséget se mondtam, mert ugye nem vagyok teljes információ birtokában (sőt te se, mert ha konfigoltál is CMTS-t, gondolom azt nem tudod hogy most a DIGI-é hogy van konfigolva, ergo 1-2 esetben csak te is találgathatsz), így mindenre csak lehetséges választ adtam, aki meg teljes információ birtokában van az te vagy így te tudsz pontos dolgokat mondani, csak veled meg az a baj, hogy keveset jársz fel és nem nagyon mondasz semmit, max. valaki másét javítgatod kötekedésképpen ahelyett, hogy inkább megválaszolnád és közben kiokosítanád a másikat is.

    És egy kis locsogás még (tudom hogy és-sel nem kezdünk mondatot, de leszarom): Minden más esetben igazad van, távközlési hálózatot sem terveztem (őszintén nem is nagyon akarok, mert a jó hálózat kurva drága lenne, arra meg nincs szükség ebben az országban úgy, hogy zsebre menne belőle egy csomó, én meg szart nem adok ki a kezem közül), de az nem azt jelenti, hogy nem tudnék, másrészt nem azt jelenti, hogy aki tervezett, illetve épített az tudja is, mert kábeleket kihuzigálni, dugózni és összedugni a hülye is tud kellő instrukciókkal, ez meg is látszik a legtöbb távközlési szolgáltató hálózatán (hagy ne mondjak példákat, bár szerintem te is tudod, mert ilyeneknél dolgoztál), illetve a kormányközeli emberek munkáján, akik hiába végzik, halvány lila fingjuk sincs hozzá, lényeg hogy egy 10 milliós dolog 10 milliárdba kerüljön és így tovább, persze ezt nem visszavágás miatt írtam le, csak azért hogy annyira ne túlozzál, nyugodtan korrigálhatsz, sőt meg is köszönöm, de csak normális keretek között, ellenkező esetben te sem vagy több, mondjuk amúgy sem, csak neked volt lehetőséged arra, hogy ilyeneket tanulj, más meg csak abból tanulhat, ha az olyanok mint te tanítják, ezt meg nem gúnyosan kéne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák