Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dragon3000

    veterán

    válasz mikk2000 #103563 üzenetére

    Nem e? Amikor 200Ft emelést követett el a digi, akkor a többség felháborodva írt mindenhova, akkor szerinted 6000Ft esetében meg pont kussolnának?

    Nem ferdítek, többször előjött már nálad, a szerződés és áfsz nem ismerete miatti hiszti, de ha neked így könnyebb, akkor legyen.

    Tudom, hogy volt már digid írtad, már, de régebben pár véleményed a szoláltatóról, erre írtam, ha ennyi gondom lenne egy szolgáltatóval, biztos, hogy nem kötnék velük szerződést:

    "az ügyfélszolgálat úgy hazudik mint a vízfolyás, akkor is hazudnak ha kérdeznek."

    "Főleg hogy a digi egy nagyon szar szolgáltató. Az egyetlen ami mellette szól, az ár."

    "Sziasztok, hugom hívott hogy kint volt a digi "hálózatbővítés" ürügyén, azóta meg nincs netük, mivel az új eszköz amit hoztak nem wifis. Magyarázták is a "szerelők" hogy nem kötelességük wifis routert biztosítani. Ezek normálisak? Ez tényleg így van?"

    "Régen voltam a diginél, ennél gennyesebb szolgáltatóval dolgom nem volt. De úgy látom van lejjebb!"

    ....

Új hozzászólás Aktív témák