Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lackooo84

    nagyúr

    válasz Bogyi007 #63381 üzenetére

    De fel kell venniük hibára, mert sok településen gányabb az adásminőség, mint máshol, ugyanazért a pénzért jóval szarabb szolgáltatást/képminőséget kapunk. Ezeken a településeken egyértelmű, hogy valami el van b*szva. Náluk sok csatorna jön 10Mbps körüli értékkel, (igaz most május óta ott is sokat lecsökkentettek 5Mbps körülire, pl. ugye M4 sport 13-ról lett 6), de mégse 4.1 az összes, mint pl. nálunk...Ez egy vicc. Egyébként nem telózni kell, írásban kellene minél több embernek reklamálni, hogy igenis van, ahol ilyen szarok a bitráták, és van ahol jobb (azokon a településeken, ahol régen álltak át). Miért kapnak máshol jobb minőséget ha ugyanannyit fizetnek, mint mi?? Érted... Én már megírtam nekik, elküldtem minden adatok, képeket, méréseket stb, hát kíváncsi leszek... Mondjuk már ez is érdekes, mikor engem, mint végfelhasználót kértek, hogy végezzek méréseket... Hát nem nekik kéne? Vagy így mégis mi alapján tudják, hogy mit szolgáltatnak?? Nevetséges... De várható volt, hogy ez lesz a felvásárlás után, majd jól szarnak bele mindenbe, de tuti váltani fogok, mert én nekem nem kell ez a moslék minőségű tv adás az 55-ös 4K oled tévén... A logók körül látszik, hogy tiszta okádék az összes csatorna.

    [ Szerkesztve ]

    The Truth is out there...

Új hozzászólás Aktív témák