Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freezee

    senior tag

    válasz wwenigma #44664 üzenetére

    Ne kezdj belémkötni. Ha nem vagy elvakult DIGI fan te is látod a hibákat. Én is látom az előnyöket ami NET oldalon van, cserébe most szívnom kell a TV oldalát.
    Akkor pontosítok:
    - Hetente többször is téveszt az EPG más-más csatornákon.
    - A DIGI amit ad boxot az nagyon egyszerű és a tudása is nulla. ( márha van épp raktáron, tavaly májusban a pólusban nem volt )
    - 1000Ft az a médiabox ( simán odaadják annyiért csak mondani kell máshol annyi, Tcom-nál pl max 1000ft)ami tud felvételt/timeshiftet + ugye 1 hétig mindent visszanézhetsz jópár csatornán anélkül hogy felvetted volna. ( UPC ) de a Tcom is ugyanez csak nincs 1 hétig visszanézési lehetőség csak amit felvettél.
    - Nekem egy 27.000Ft -os box van + 17.000 ft körül volt a vinyó és sajnos még ez sem tudja azokat a dolgokat amit a Tcom box például. ( pl: műsornév alapján felvenni, változáskövetés EPG alapján, ezeknek felvételek automatikus programozással stb stb )
    - A fullos box bőven 70-80.000 ft fölött van+ vinyó hozzá.

    A szubjektív véleményedet természetesen leírhatod, nekem is van, csak tedd hozzá "szerinted" és engem hagyjál ki a személyeskedésedből.

Új hozzászólás Aktív témák