Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    Hát ez ugyanaz amit zhagyma írt.
    Vagy a Technisat drivere vagy a dvbviewer nem csípi a 121mhz-t, vagy tényleg az alacsonyabb freki zavarokra érzékenyebb.
    Hát nem tudom, set top boxon a 121mhz-n jövő csatornák 100% jelszinttel jönnek, Tvkártyán is megvan 99% de ennek ellenére akadózó kép és hang :( Ugyanakkor másoknak működik a tvkártyája 121mhz-n. Van még valakinek Technisat Cablestar HD2 kártyája, jól jön rajta a 121mhz?

    Most blindre cseréltessem ki a lakásba bejövő kábelt, meg szobámba menőt, (jó néhány szekrényt kellene megmozgatni), a nappaliban már cseréltek kábelt a 786mhz miatt (antenna hungária zavarta, Tri shield kábel kellett) De a szobámba menő kábelen jól jön a 786mhz, tehát ha az AH nem zavarja akkor feltehetőleg jó az árnyékolása. Öcsém szobájába vmi nagyon régi kábel megy, lehet ezt is le kellene cserélni árnyékoltra ?
    Egyébként átvittem a gépet a nappaliba és megnéztem az ottani kábelen, ott is akadozik a 121mhz. Ugyanazon a kábelen Settopbox gyögyönrű képet ad 121mhz-n 100% jelszinttel.

    Néhányan írtátok hogy Dvb-c képes Tv-k sem fogadták el a 121mhz-t, itt valami bibi lehet
    mert az hótziher hogy nem szabványos vagy ha az akkor nem elterjedt ennek a frekinek a használata. Ráadásul a magyar HD adások is pont a 121mhz-n jönnek úgyhogy azokat sem tudom nézni :W

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák