Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TXF370

    csendes tag

    Hali!

    Vállalva, hogy olyan kérdést teszek fel, amelyet már lehet nemegyszer megválaszoltatok bevallom töredelmesen, hogy nem böngésztem végig a töméntelen előzményt... Mea culpa. ;)

    Szóval részemről a kérdés a Digi csatornalista rendezésre vonatkozna...

    Miután házhozjött a hatványozott fénysebesség üvegszálon, a beltériegység cserét követően beszereztem egy DVB-C tunerrel súlyosbított (4100-as szériájú) Phillips LED tévét is, amelyen némi molyolást követően sikerült is behoznom az elvárt számú digitális csatornát.

    Eztán vettem észre, hogy amit a Samsungom eddig alaphangon tudott, azzal az elvárt funkcióval itt nem élhetek, a csatornák a Digi szája íze szerint sorjáznak... Gépkönyv online átnyálazása, "titkos" szervízkód felhajtása, mindenféle további menüpontokkal megtörtént, de most tanácstalan vagyok e témában...

    Hoyan tovább? Ugyanilyen típusú tévé szerkesztett csatornalistájának kajtatása? Csatorna-sorrend szerkesztő software-rel történő kísérletezés? Fohászkodás a felsőbb hatalmakhoz, és csodavárás? Mantrázás? Ráolvasás? Ördögűzés? :p

    Minden megoldás érdekel, minden bölcs javaslatot szívesen fogadok, és örök hálával jutalmazok. :D

Új hozzászólás Aktív témák