Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Freezee #46816 üzenetére

    De amúgy mi a fenének wifiről még senki sem hallott? :D
    Plusz "pár év" és cserélheted is a cat6 kábeledet...

    "Utána néztem építkezés közben lett elérhető a DIGI nálunk. "
    De ha eredetileg T-re optimalizáltad, akkor miért nem maradtál annál?
    Főleg, hogy már T-nél is van gigabit.
    Meg vannak olyan csatornák is amik a diginél nem, és neked kell.
    + Jobb a tv szolgáltatás...

    "Beszéltem az ügyfélszolgálatukkal azt mondták már új optikai jön és jó nekik az UTP."
    ezt lehet inkább a technikai részleggel kellett volna, nem piszkálás inkább tapasztalat. Vagy megkérdezni emberkéket a környéken. Több info nem árt.

    Én pl neten láttam elérhető xyz csomag utána kérdeztem és megerősítették tényleg, DE... csak ilyen vagy olyan feltétel esetén.

    Amúgy nem tudom miért gondolja bárki is, hogy KÁBELtv utp-n megy/ menni fog 2017-2018-ban stb.

    Azaz iptv, ami nekem több okból sem jött be. Nyilván 10 év alatt rengeteget fejlődhetett... DE ismerősöktől kapott infók alapján még nagyon messze van a kábeltv szintjétől, mint írták feljebb is. Szóval ez vhol mánia, hogy utp kell (csak)...

    Más lenne ha RCA kábelt, és hasonlókat cserélnél HDMI-re annak még némi értelmét is látnám, de nem véletlenül van még most is régebbi csatlakozás is a készülékeken.

    + a Coax csatlakozás sem dísz :)

    "( Több embernek simán megcsinálták én többször kértem őket amire azt válaszolták hogy azt az eszközt amit nekem hoztak nem lehet Huawei Echolife)"
    akkro kézenfekvő lenne, hogy cseréljék ki olyasmire amivel lehet nem? :)

Új hozzászólás Aktív témák