Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Freezee #44694 üzenetére

    Viszont elég sok mindent tud én meg vagyok elégedve vele többé kevésbé :)

    És az sem rossz dolog, hogy akár tel/tablet vagy máson keresztül is nézhető adás/tv :)
    Nekem frankon működik.
    Bekapcsol, felvesz 15 perc múlva kikapcsol, előtte 5 perccel a hdd is alvásba merül...

    Epg-t sosem nézem, bármikor lehet benne hiba, bármelyik szolgáltatónál.
    A névre keres és felvesz funkció, hát kitudja, lehet hogy megoldható, esetleg ha alapbólé nem ha valaki programozó. De ez meg annyira nem foglalkoztat. Nekem ált fix időpontokban mennek a műsorok. :)

    "(#44697) Fürkésző "
    Nekem még a T bevezető időszakában volt ip tv-m, 1 hónap azt hiszem, de elég rosszak voltak a tapasztalatok állandóan lefagyott, nem ment, újra kellett állítani a dolgokat... miatt is vacakoltam sokáig, mire végre megvalósult ez az STB projekt. Cryptobox-al meg nem volt ilyen gondom teszi, a dolgát... majd szoftverfrissítést kell kipróbálni, hátha jobb lesz... bár egyelőre nem volt időm rá/ nem sürgős... hátha úgy elrontana valamit :(

    De állitólag plussz funkciókat is kapna úgy.Szóval ez a T akkori iptv-jéhez képest nagyon is tökéletes, megfelel az elképzeléseknek :) - és akár iptvként is funkcionáló médiabox...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák