Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsihuszar

    csendes tag

    Sziasztok,

    Kistarcsarol, csaladi hazas resz, optikai halozat, digi+ csomag, alap 50 mb/s net, tel.
    Adott samsung le40c550 tv, tp-link 4300 router.
    A tv-n minden csatorna bejon digitalisan kulon dekoder nelkul, hd-k is, csak ezek vannak beallitva.
    olyan problemaval kuzdok kb. 3 hete, hogy az osszes csatorna 5-10-20 mp-enkent "megakad", nem a teljes kep, csak reszek, a hang is "elakad".
    A tv szerint a jeleroseg 99-100%-os, amikor ilyen akadas van, akkor a bithibaarany 0-rol felugrik vmi ertekre.
    Eddig minden tokeletes volt, kabelek nem voltak piszkalva. Felhivtam az ugyfelszolgalatot, azt mondtak probaljam meg a tv-t analog csatornakra behangolni, hogy ott csinalja-e, nyilvan nem.
    A net az 50 mb/s helyett 20-25 mb/s-et produkal speedtest.net-en. Direkt ezert csereltem ki a routert, tehat 3 hete meg jott normalisan 50-el.
    En arra gyanakszom, hogy nem eleg a savszelesseg, es ezert "fogy" el a tv-nel is, ezert vannak az akadasok ill. ezert alacsonyabb a routerrel mert savszel.
    Router nelkul meg nem volt alkalmam tesztelni, azt mar probaltam, h router kihuz, a tv adas igy is megakadt.
    Gondolkodom hogy kihivjam a szerelot, mert vszinu nem nalam van a gond.

    Tapasztalt esetleg a kornyekrol vki hasonlot?

    Koszi

Új hozzászólás Aktív témák