Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Mercutio_ #31991 üzenetére

    minden szolgáltatónál előfordulnak/vannak/lehetnek néha hibák, problémás területek és/vagy előfizetők.
    igaz, már nem mostanság, hanem 2005 - 2010 között voltam upc (digitális tv és kábelnet) előfizető, elég jó területen, probléma csak elvétve és azt is kellő erőbedobással, elég gyorsan elhárították, aztán bő 3 év t-home (iptv és kábelnet, illetve rövid ideig kábeltelefon is), a szolgáltatási terület szintén jó, elenyésző probléma, az is inkább csak a telefonos ügyfélszolgálat kapcsán, most pedig egy éve digi (digitális kábel tv és net), összességében azt kell mondanom, hogy ár/érték arányban egyértelműen utóbbi a nyerő, mondom ezt úgy, hogy itt a telekom a digi elérhetőség okán speciális, olcsóbb csomagot biztosít, illetve hajlandó vagyok/lennék többet fizetni a jobb minőségért, ha olyan szituáció adódna két szolgáltató között.
    a digi digitális képminősége nagyon jó, pláne igaz ez a hd adásokra, a t-s iptv gyengébb volt, illetve a upc sem volt ilyen jó - de ezt csak a fent írt időintervallum távlatában mondom, nem tudom, hogy azóta hol és milyen változások történtek esetlegesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák