Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmik

    újonc

    Sziasztok !

    Nemrégiben vettem egy Philips LED TV-ét. Kinlódtam is a beállításokkal mire végre sikerült minden. ( itt a fórumon a Philips Tv részlegnél szerencsére segítettek)
    Mára már csak egy problémám maradt: DIGI + csomagom van és minden digitális csatornám bejön szépen a HD csatornák is. Kivéve az utolsó 794 MHz-re (Miskolc) megadott 7 vagy 8 csatorna : SPORT 1, SPORT 2 AXN, SPORT Klub stb...
    Ezek képe rendkívül szagatottan szétesve jön be, mint amikor valami le van kódolva.....
    Írtam a DIGI-nek és azt mondták, hogy a szimbólum sebességet 6900-ról állítsam át 6000-re.
    Na ezt a funkciót hiába keresem a menűben, hogy szimbólum sebesség még véletlenül sem találom.....

    A DVB C be van kapcsolva és amikor a MHz értéket beírom és csatornákat talál akkor kiírja fent a TV, hogy DIGI Miskolc minőség....szimbólumsebesség : 6900 stb..... adatok, de hol a francba lehet ezen állítani, és még ha rá is jönnék tényleg segítene e ? Nem e romlana le a többi 100 akármennyi hibátlan minőségű adás ?

    Nem azért mintha az említett 7-8 csatornát annyira nézném, de roppant mód idegesít, hogy a legnagyobb csomagban vagyok akkor jöjjön már az összes adás hibátlanul ! Ez a minimum !

    Válaszotokat előre is köszönöm ! Remélem lesz megoldás !

    Sziasztok !

Új hozzászólás Aktív témák