Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz pojakcs #4364 üzenetére

    belinkelem neked azt a hozzászólást, amit írtál, elgondolkodhatsz rajta. tessék: [link] ebből egy: Ez egyszerűen hazugság! ...amit erre írtál: Aztán meg csodálkoznak hogy sorba mondják le mert nem müködik!..ezt viszont nem én állítottam, tehát megint hazudtál...
    azt írod: Kizárólag veled volt nézeteltérésem, senki mással, ne beszélj valótlan dolgokat...ehhez képest ugyanott ezt írod: Már ne is haragudjatok, de olyan dolgokat írtok, ami egyszerűen nem igaz, és finoman fogalmaztam!...én ezt akárhogy olvasom, csak nem jövök rá, hogy ha konkrétan nekem szól, akkor miért írtad többes számban, de ez is csak egy irányba mutat..
    ha az alapelvekbe ütköző dolog megítélése nem az én dolgom, akkor te milyen jogon veszed a bátorságot ahhoz, hogy eldöntsd, az okosított beltérivel ügyködés hova tartozik. Itt valahol megint hiányzik belőled egy emberi tulajdonság. Sokadszor beszélsz félre, a törvény úgy rendelkezik, hogy előfizetés nélkül nem nézhetsz tévéműsort. Ez nálam pedig mint bizonyítottam, nem így van...
    Hogy neked néha milyen érzésed van, az egy dolog, szokás szerint ebben is mellélőttél, nem dolgozom, nem is kell hogy dolgozzak. se a diginek, se az upc-nek, se másnak. végezetül itt a kép arról, amit ugyan szépen kérni nem tudtál, de értem, miről beszélsz...

    [ Módosította: Kalandor ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák