Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz Hangfalképű #19371 üzenetére

    Ja nem konkrétan neked céloztam hanem úgy általánosságban. :)
    Nekem pl mindig egy fix célom volt D3-ban amit el akartam érni, teszem azt tetszett PTR-en egy build vagy már rég játszottam azt akkor az ment a seasonbe is.
    Felraktam teljes augmentre a karit vagy majdnem teljesre és megnéztem meddig megy de mindig volt egy reális cél a buildhez képest és amint elértem tettem is le a játékot köv sesonig. '150 soha nem volt cél mert eleve SSFHC játékosként elég meredek lett volna :DDD '

    Leaderboard meg csak amolyan poén szinten érdekelt, soha nem akartam ott méregetni az online szerszámot. :DDD

    De mondom mindenki azt csinál amit akar csak amikor már ennyire ezen 'szenved' valaki, hogy na megint naponta változik a meta mert x-y content creator aszonta és egyből át kell rakni egész geart hát legyen öröme benne. :N

    Csak azt akarom mondani, hogy ez a lvl 100 Pit is egy kitalált 'standard' úgymond, most azért mert nem viszi le egy build jelenleg nem kell egyből kukázni vagy nem játszani vele. 'ezt mondjuk én sosem értettem semmilyen játékban, akik csak az alapján választanak buildet hogy mi a legerősebb per pill még ha nem is élvezik a játékmenetét'

    Na jó mentem inkább délutáni pihenőzni nem zavarom itt a topikot. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák