Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Vistaboy #1656 üzenetére

    Oké, lehet ekézni, de aludtam rá egyet, végül úgy döntöttem, hogy az új információk fényében mégis adok neki egy esélyt. :)

    Diablo IV Digital Deluxe Edition bezsákolva. (90 EUR = 39.810 HUF, ennyit vontak le.)

    Tudom, korábban mindent össze-vissza írtam arról, hogy mennyire nem szeretem az MMO játékokat, és bla-bla-bla... Ha viszont igaz lesz, amit írtak, miszerint csak akkor látjuk a többieket, ha városokban és nagyobb eventeken veszünk részt, illetve ha partiban vagyunk velük, és küldetések alatt nem lesz senki a képernyőn, akkor már érdekel.

    És mivel annyira ismerem már magam, hogy előbb-utóbb úgyis megvenném, akkor inkább legyen meg már most. :B Elvégre, ha ilyen mértékben romlik a pénzünk, még az is elképzelhető, hogy jövő júniusig 500 forint is lesz egy euró, és akkor még többe fog kerülni. Már így is sok 40K egy játékért, pláne, hogy a Diablo III és a Reaper of Souls annak idején összesen került 23K-ba...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák