Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mcsabee #4965 üzenetére

    köszönöm előre is... egyelőre bármelyik darabjának örülnék... 2ber nekem is kellene infy-hez... a ládámban pihen egy jóféle polearm hozzá, már "csak" a rúnák hiányoznak :( most a mercnek adtam egy kelpie-t (az is esett, most ugrott be), ami kimondottan jó boss-ok ellen, mert úgy belassítja őket, mint malackát a szembeszél :)

    a ber-nek iszonyúan rossz a dropja... nem tudom, mennyivel módosították a hr-ek dropját 1.13-mal? eddig nem sokat éreztem belőle...

    ui: egyébként vicces, de néztem, hogy nightbaal-nál jobbak a dropok a hiányzó cuccokra, mint hellmephi-nél... meg ott vannak lister-ék is... :) csomó cucc nem eshet, de amik első körben kellenének, azoknak jobb a dropja... meg mellesleg jobban is halad... és csak ritkán dob be olyan kis csontgenyákat, amik nighton is tudnak szívatni :) durance of hate-ben meg elég gyakoriak a kis rohadékok... hellen elég egy rosszul irányzott lövés és a visszakapott fizikai dam lekapja a kb. 1000hp-t elég gyorsan...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák