Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz shotika #108153 üzenetére

    Persze, kell az új résznek a graf. upgrade, ez természetes. Csak arra céloztam, hogy a külcsín mellett legyen belbecs is.

    Az hogy milyen lesz... Sokan szerették a D2-őt, és sokan szeretnék, ha a következő rész arra hasonlítana inkább, mint a 3-ra. Viszont a D3 két konzolgenerációnak + a PC-seknek, és a Switcheseknek mutatta meg, hogy 7 éven mi is a Diablo?
    Kérdéses melyik úton megy tovább a Blizz. Valahogy azt érzem, hogy a D3-hoz lesz közelebb.
    A többibe nem megyek bele, az elmúlt években elégszer leírtam már, mi tetszik, mi nem tetszik a D3-ban.

    Bárhogy is lesz: ez lesz az első alkalom, hogy új Diablo rész kijövetelénél már van/lesz konkurencia.
    Az más kérdés, kinek mi jön be, ha bejön egyáltalán, de a lényeg: 2012 óta (Diablo 3 start) már vannak alternatívák, ha valaki nem ragaszkodik a multihoz és konkrétan a Diablohoz/Blizzardhoz.
    Van verseny, majd kiderül hová fejlődik.

    (#108157) Kiss_R: A korábban linkelt journey feladatok alapján fix mi van benne.
    PL sisak és vállvédó, másik csomag csizma és mellvért - csak írtam valamit a lényeg hogy ugyanazon szet darabjai, annak a karidnak szólnak, és persze, lvl70-esek. Ahogy megvan egy egyből ki kell nyitni, amúgyis már eldőlt mi van benne. A további fejlődésedet szolgálják, mindenféle egyéb trükközés nélkül (amiket kérdeztél).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák