Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz _ocsisajt #107600 üzenetére

    Én megpróbálok egy HC Crusit indítani, kíváncsi vagyok, sikerül-e lehoznom vele a GR45-öt, mert akkor az kapásból két Conquest. Plusz az Invoker settel csont nélkül meglesz a Set Dungi is. :)

    Vagy indulhatok Nekróval is HC nélkül, mellette a kimadarhatatlan DH, a Years of Warhoz ez a kettő kari nekem elég. De valószínűbb, hogy most inkább HC-zok majd, ha összejön, egyből kettő ki lesz pipálva a Conquestek közül.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Lassan, de biztosan haladok én is, valahogy ütősebbnek érzem az Invoker buildet, mint korábban, nem tudom, mit változtattak benne, de eddig sokkal gördülékenyebben megy minden, mint pár szezonnal ezelőtt, mikor utoljára HC-ztam. Mondjuk nem fogom sokáig vinni ezt a karit, amint meglesz a Thrill conquest (duplán ugye a HC miatt), akkor váltok is DH-ra, hacsak nem jön össze a többi settel is a GR55, simán meglehet majd az Invokerrel, Hammerdinnel és az Akkhannal, akkor szerintem indítok egy HC Nekrót, és annak a három szettjével lehozom a Years of War-t... Jó lenne HC-n teljesíteni a szezont... :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz mikromanus #107767 üzenetére

    Lehet, nem tudom, annyira emlékszek, hogy akkoriban az Invoker builddel kezdetben jól lehetett haladni, pláne ha meglett a 6-os bónusz. A balta nem sokat jelentett, nem is használtam, nem is ajánlották IcyVeins-en sem. Viszont most érezhetően sokkal jobb a build, perpillanat T13-on vagyok és szinte minden thrask egy csapás, az elitek maximum 2, míg a bossokat és RG-ket három-négy ütéssel kinyírom.

    Mintha a Demon Hunter Shadow bulidjével játszanék. De tényleg.:)

    "+kérdés: számít bármit is, hogy ebben a buildben hack van a kezedben?"

    Szerintem most már számít, mióta megvan a balta, azóta érzem azt a bizonyos feelinget, amit DH Shadow-nál is szoktam, hogy sokkal nagyobbat sebzek az első ütéssel, mint eddig. Ha esetleg kipróbálod, majd ellenőrizd le, de szerintem jobb vele most. Nem tudom, hogy a buff miatt van, amit említettél, vagy szimplán eddig nem működött megfelelően a balta és most kijavították. Mindenesetre jobb vele.:)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Ez a méreg, nem a cián... amikor már a zsebedben érzed a nehezen megszerzett Horadric Cache-t, erre az utolsó bounty bebugzik, és kezdheted elölről az egész Act-ot... :(((

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Komoly, P700-on találtam először Rainbow Goblint... Mindjárt végzek a szezonnal, már csak egy achievement van hátra, és még alig láttam újdonságot. Például én egyáltalán nem vettem észre, hogy gyakrabban esne panci T16-on, akárcsak kicsivel is, mert eddig mindössze kettő van, egyiket a HC karim kapta GR70-en, a másikat pedig a SC ugyanott. Ráadásul mindkettő öv, és olyan, ami semmire sem jó, mert egy buildbe sem illik, amit használni szoktam. Leg jobban esik, de hiába több, anci érezhetően kevesebb van közötte, mióta alapból megvan a Legacy set.

    Amit viszont már tényleg látni akarok, az egy anci Puzzle Ring, eddig már tucatnyi Vault-ot nyitottam, de anci egy sem volt közöttük. Pedig pörgettem is párszor, de hiába. Úgy megnéznék már egy Ancient Vaultot (vagy mi a neve).... majdcsak sikerül még, na.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Esküszöm, hogy gyakrabban fogok mostantól idejönni panaszkodni... ;] :P :U

    Alighogy tegnap nyavalyogtam, miszerint szeretnék már látni egy Ancient Vault-ot, bumm, fél óra sem kellett hozzá, máris esett egy Ancient Puzzle Ring:

    És ha ez még nem lenne elég, goblinvadászat közben nyílt egy kapu a bocis pályára, én meg gondoltam egyet, és poénból kicseréltem az egyik követ a mindössze 18-as szintű Boon of the Hoarder-re, mondom, lássuk, mennyit tudok összeszedni (hangsúlyozom, semmi más pénzes cucc nem volt rajtam, csak a 18-as gem). Erre már az első próbálkozásra meglett az 50 milla:

    Most már tényleg csak pár cucc tulajdonságait kell a kockával kivennem, és meglesz a Guardian. Azért nem semmi, igaz, hogy nem sok anci esett, de egyedül azért így hamarabb jutok el a végére, mióta bejött a T16, mint eddig. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz reelc #108126 üzenetére

    ;] De hát ha csak itt működik. :P A játékban hiába panaszkodok, nem ad be semmit. :U

    Amúgy közben meglett a Guardian is, bár az extra szárny annyira nem nagy szám, de legalább bepótoltam a portrékeretet, korábban még nem tudtam eljutni Guardianig egyedül, amikor ez a frame volt. Most már megvan. :)

    Most pedig kicsit feltápolom a nekrómat, majd amikor már csuklóból megy a T16, akkor elkezdem vele a kampányt, még ezzel a karakterrel nem vittem végig a sztori módot. Ideje azt is bepótolni. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz reelc #108136 üzenetére

    Köszi. :)

    Igen, én elvagyok egyedül, viszonylag szép buffokat kapnak mostanában a setek, így meg tudom csinálni végig a szezont segítség nélkül is - kivéve pár apróságot, mint amikor a két perces riftben is segített proci kolléga a múltkor, de 95%-ban egyedül játszok. Nekem jó így, ha egy hónap alatt lesz meg a Guardian, az sem érdekel, már így is bőven a szezon elején járunk még csak, NS-ben pedig nem nagyon szeretek játszani, inkább felhúzok egy új karaktert...

    Most elleszek a nekróval egy ideig, utána majd kiderül. Mondjuk a DOOM Eternalon kívül más játék nem lesz idén, ami érdekel, úgyhogy novemberig lesz időm Diablózni. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz rumkola #108163 üzenetére

    "szerk: 2012 óta nincs monitorom, én sem bírnék asztal előtt görnyedve ülni"

    Nem neked szól, csak a témához fűzném hozzá, hogy amióta rá lehet kötni a PC-t TV-re, mellette pedig vannak vezeték nélküli egerek és billentyűzetek, azóta pusztán egyéni preferencia kérdése, hogy ki hogyan szeret játszani, nem a platform határozza azt meg.

    Mellesleg pedig, attól, hogy valaki egy asztalon álló monitor előtt ül, még egyáltalán nem kell "görnyednie". Vannak már olyan gamer székek, hogy a legkényelmesebb fotel vagy kanapé sem ér a nyomukba. Plusz lehet készíteni (készíttetni) egyedi méretekkel és kialakítással rendelkező asztalokat is, úgyhogy azok, akik monitoron játszanak, ők is megoldhatják, hogy ne kelljen "görgyedniük" az asztal előtt. :)

    Egyedül akkor fordulhat elő hasonló "élmény", ha az ember 24"-os, vagy kisebb monitort kénytelen nézni, akkor elég közel kell ülnie hozzá, de ettől még akkor sem "görnyedten", ugyanis a már fentebb említett gamer székek széles skálán állíthatóak, így belőhető a kényelmes testtartás.

    Viszont huzamosabb ideig tényleg nem egészséges a gép előtt ülni, de ez ugyanúgy vonatkozik arra is, aki fotelből játszik, mint arra, aki "görnyedve". :P

    Bocsi az OFF-ért. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Ennyi volt. :((( Nem akar elindulni a játék. :W Bármit csinálok, bárhogy állítom, csontra fagy a karakter betöltődésekor, pont úgy, ahogy korábban is szokta. :(( Kezdem azt hinni, hogy valami nálam nem kóser, de képtelen vagyok rájönni, hogy mi... :F :F :F

    Úgyhogy egyelőre ennyi, ez a szezon nálam most kimarad, képtelen vagyok működésre bírni ezt a szart, ami azért kurvára idegesítő, tekintve, hogy jelenleg ez az egyetlen játék, ami kicsit is érdekelne...

    Az a baj, hogy nem tudom, mikor lesz időm egy komplett Windows reinstallra, mert biztos vagyok benne, hogy valami szoftveres bibi van nálam. Szezon elején minden oké, majd pár napra rá, mikor már elkezdeném a konkrét fejlődést - értsd: Act IV után - elkezd fagyogatni. Annyira, hogy csak kijelentkezéssel tudom bezárni a játékot, mással nem.Ráadásul ilyenkor általában a qBittorrent rendszeresen kiszúrja a legnagyobb torrenteket a gépen, amiket újra akar ellenőrizni (nálam ez úgy 300 GB környékét jelent darabonként), ezért ilyenkor bepöccenek...

    Úgyhogy ennyi volt, részemről Season 18 End, sőt, Diablo III End. Egyetlen, UTOLSÓ esélyt kap még tőlem a játék, majd ha újrarakom a windowst, még egyszer megpróbálom. De ha képtelen addig működni normálisan, míg eljutok a szezon végére, akkor törlöm a fenébe és nem kínlódok vele...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz faragojof #108588 üzenetére

    Köszi, ez keresztülvihetőnek hangzik. Úgyis újra fogom rakni, akkor megpróbálom.

    Amúgy marhára idegesítő, hogy pont az egyetlen játék, amivel máig szívesen játszok így szezononként, nem hajlandó működni. Néha elindul, utána nincs vele gond, akár egész nap sem, de pont akkor, mikor csak egy-két órára jutok oda, nincs lelkierőm fél óráig indítatni-kijelentkezni-indítani-kijelentkezni... mókuskerék... azután nagyjából 10-re elkapja, mikorra pont le kell kapcsolni, mert letelt az idő...

    (#108586) tibee77: Próbáltam, de nem tetszett. Most a GOG-os Grim Dawn van fent, azt próbálgatom, eddig bejön, csak arra sincs sok időm.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Peppo #108595 üzenetére

    Most reggel elindult, úgy tűnik, hogy az ESET Internet Security-vel van gondja. Helyesebben a tűzfallal, ugyanis ha szimplán letiltottam a védelmet, akkor még kifagyott, viszont mikor felfüggesztettem a tűzfalat, akkor már elindult. Fura, mert egyrészt rendes, hivatalos licenc, nem aktivátoros, másrészt pedig át van engedve a tűzfalon a Diablo III. Akkor lehet, hogy valami forgalmat még tilthat így is, miután átengedjük?

    Mindegy, ha hazajöttem melóból, kipróbálom újra. Én örülnék neki, ha megúsznám ennyivel, hogy arra a fél percre, míg elindítom a játékot, fel kell függesztenem a tűzfalat (utána már működik hibátlanul, ha elindult).

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Dictator^ #108597 üzenetére

    Ma csak kétszer tudtam kipróbálni, de eddig bevált a tűzfal kikapcsolása, majd holnap kiderül, tényleg ez volt-e a gond? Ha reggel is elindul pöccre, akkor megvan a probléma megoldása. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    GR70-es Primal. Shadow buildhez jó lesz, bár egy Karlei-nek jobban örültem volna.:)

    Mindegy, már az is jó, hogy megy a játék, így, hogy kikapcsolom a tűzfalat és leállítom a torrenteket, már gond nélkül indul. Utána vissza lehet mindent lőni, már megy rendesen. :)

    MOD: Ja, mielőtt valaki kérdi, hogy a Dead Man's Legacy helyett miért a Holy Point Shot tegez van, nos egyszerű: ekkor még nem esett ki. Ennyi. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Dictator^ #108645 üzenetére

    Ancient általában bejön minden szezonban, de például Primal még nem sikerült Karleiből. Viszont a DML és a Yang már megvan úgy, igaz, NS-ben, szezononként általában egy használható Primal szokott esni, a többi kuka.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    10 Szintre a GR75-től, és akkor végre meglesz a Guardian. Jó cucc ez az új gem, még HC-ben is szépen lehet vele haladni. A Blessed Shield build pedig szépen arat, nem is gondoltam volna.:)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #10186752 #108801 üzenetére

    Ajánlom elolvasásra a tesztemet, amit akkor írtam, mikor megjelent a Reaper of Souls kiegészítő. Benne megtalálod linkelve az eredeti Diablo III tesztemet is, de az már csak nosztalgiázásra jó, mert azóta teljesen más lett a játék felépítése.

    A Diablo III nem RPG, hanem Hack&Slash. A játéknak az a lényege, hogy felfejleszted a karakteredet 70-es szintre, majd miután ez megvan, akkor választasz magadnak egy ún. Build-et, ami egy fő képesség köré épül, melynek a hatékonyságát kell a lehető legmagasabbra tornázni. A képesség (skill) erejét a felszerelésed határozza meg. Vannak cuccok, amik felerősítik őket, legfontosabbak a Szettek, azaz egy 6 darabból álló felszerelés, aminek minden darabját megszerezve nagyon sokat erősít az adott skillen.

    Ahogy erősödik a Skill, úgy tudsz te is egyre magasabb Torment szinteken játszani, majd végül menni Greater Rift-et (GR). A játék lényege dióhéjban, hogy egyre erősebbé válik a karid egy specifikus képesség használatában, így egyre magasabb GR-t tudsz menni, aminek a végén egyre jobb cuccok esnek. Az alap cuccokon kívül vannak Ancient tárgyak, amik sokkal erősebbek, illetve Primal-ok, amik garantáltan perfekt statokat adnak.

    Na jó, ennyit bevezetőnek, olvasd el a tesztet. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz rumkola #108873 üzenetére

    Ne azt nézd, hogy hányas GR, mert én magasról lesz@rom. Engem csak az érdekel, hogy meglegyen a Guardian, és hogy egyedül csináljam meg. Ehhez elég a GR75, akkor minek menjek tovább? Már csak addig érdekel a játék, amíg meglesz a Journey, utána következő szezonig pihi. De most ettől miért kell megszólni a másikat? :F Én szólok valamit, hogy te - vagy bárki más - már a szezonnyitás utáni napon linkelgetitek a Guardian végét, én meg még úgy 30-as szint körül vagyok egy nap - bocs, pár órányi - játék után? Megtehetném én is, hogy beállok csapatba és pár nap alatt lenyomom, de minek? Így eltart pár hétig, és mikor végre végzek, magam felé megnyugtató érzés, hogy egyedül csináltam meg.

    Közben GR70, ez a bot kiérdemelte az eddigi leghaszontalabb Primal Drop címet. :U

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz reelc #108876 üzenetére

    Nekem így pont jó, egy-másfél hónap alatt lazán letolom a Guardiant, nem sietek, így is marad utána bőven időm a következő szezonig. Megtehetném, hogy továbbmegyek, hiszen még bőven van mit fejleszteni a karimon. Még a cuccaimnak a fele nem is Ancient, ugye azzal duplázódna a gem bónusza, plusz még be is lehetne őket kövezni...

    De megmondom őszintén, nincs kedvem már ennyit foglalkozni vele. Még úgy sem, hogy tényleg jó ez a LOD Blessed Shield-build, ha mindhárom skill-specifikus leg megvan (Gyrfalcon's Foote, Jekangbord és Akkhan's Leniency), akkor jól lehet vele darálni...:)

    Következő szezonban tuti megint indítok majd egy LOD-buildet, már rég játszottam Wizarddal, kipróbálom. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz _ocsisajt #108901 üzenetére

    Hát, lehet, hogy furcsa lesz tőlem ilyet hallanod, de nem tudom, mi az a "rekt". :B

    Ha arra gondolsz, hogy hányszor mentett meg skill, vagy felszerelés a haláltól, akkor nagyjából úgy 5 és 10 közé saccolnám. Megszoktam, hogy ha már elégnek érzem a sebzést, bepróbálom felemelni egyel a Torment szintet, de azért HC-n óvatosabbnak kell lenni, ha előfordul, hogy gyorsan leesik a HP bizonyos helyzetekben / sebzéstípustól, akkor nincs mese, amíg nincs elég szívósság, vissza kell venni a szintet.

    Párszor előfordult, hogy Vortex-es elit belehúzott a néhai Molted-es kollégájának a robbanásába, ilyenkor esélyed sincs elkerülni, ha nem lenne az Indestructible skill, akkor ott is hagytam volna a fogam. Úgyhogy azért nem leányálom ez a HC. :)

    Amúgy érdekes ezzel a LON gemmel fejlődni, új ízt ad a játékba, ugyanis néha csak azért használtam bizonyos felszerelést, mert Anci volt, és így kaptam a sebzésbónuszt, így ki kellett próbálni a builddtől eltérő skilleket is, hogy fejlődni tudjak. Oké, a végén muszáj felrakni a class-specifikus itemeket, de addig duplán érdekes és izgalmas volt ezzel a játék. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz _ocsisajt #108906 üzenetére

    Ja, aha, ez új, még nem hallottam így mondani. :)

    Nekem eddig két HC karim halt meg, egyiknél én voltam a hibás, mert nem tettem be plusz passzív skillt az amulett mellé (akkor még volt az az amulett, ami halál esetén megvédett és széttört utána). Addig alig sérültem meg, gondoltam, elég az amulett, hát tévedtem. :DDD

    A második HC karimat egy bugos mob ölte meg - pár szezonnal ezelőtt -, ami egy magasabb GR végigvitele után a Guardian halálát követően valahogy életben maradt. És ahogy az ugye szokott lenni, ő tudott engem ütni, én viszont őt nem. Ráadásul még egy elit csicskája is volt, és tudott teleportálni, szóval esélyem sem volt lerázni. A köveket nagy nehezen egyesével még felhúztam Urshi-nál, viszont elteleportálni már nem tudtam, mindig utolért és megcsapott. Két ilyen ütés után kampec. Ideges voltam nagyon, mert erről nem én tehettem, és már elég szépen álltam ezzel a karival. :((

    Azóta nem is volt kedvem HC-zni, most próbáltam ismét, ezúttal biztosra mentem, szinte csak HP, RES, VIT, Armor, és minden, ami a szívósságot javítja. Hála a LOD gemnek, immár a sebzéssel sincs probléma.

    Most már kíváncsi vagyok, meddig tudok eljutni, de azért óvatos is vagyok egyben. Kicsit erősíteni akarok a karin, mielőtt továbbmennék nagyobb GR-be. Lenyomok egy Act 1-5 Bounty kört, utána megyek goblin-vadászatra, jó lenne egy Rainbow Goblint kifingatni, és nem ártana egy Anci Puzzle Ring sem, Ancient Vault-ban még nem is voltam, csak egyszer, azt hiszem, még az előző szezonban... :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz persil #108912 üzenetére

    Ok, így már teljesen világos. :)

    Kár, hogy nem működik az Armory, linkelném a karimat. Közben újabb két cuccot cseréltem ancira, sikerült egy jó Hellfire Amulettet összehozni, ami megfelelő skillt ad, valamint az Aquila Cuirass is anci mostantól. Elvileg ez úgy 500% bónuszt jelent (Most nagyjából 250%-ot ad a gem, ez szorozva kettővel). A sebzés most már nem gond, de lassan kezd kevés lenni a Toughness, párszor már előfordult, hogy csak az Indestructible mentett meg a haláltól... Durva.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Lassan, de biztosan... :DDD

    Majdcsak sikerül a GR90, és ha minden cuccom anci lesz, talán még a GR100 is meglehet. Ennél többet nem is akarnék elérni HC-n... :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Vistaboy #108926 üzenetére

    ;) :K :B

    Ok, nektek ez biztos bakfitty, de nekem jó eredmény. :U

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz proci985 #108929 üzenetére

    Köszi mindkettőtöknek. :R

    Csak azért írtam, mert hát nyilván itt sokan a GR120+ körüli számokhoz vannak szokva, míg nekem már a GR100 elérése is komoly kihívás szólóban.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz reelc #108931 üzenetére

    Igazad van, kis lépés a többiek számára, de nekem egy nagy ugrás... :DDD

    Tényleg lépésről lépésre haladok. Most már komolyan meggondolom, hogy belevágjak-e a következő szintbe, vagy fejlődjek még egy kicsit? Nem akarom megölni ezt a karit, eddig még egyik HC-vel sem jutottam el. :B

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz MegalodonS #108980 üzenetére

    Ideje lesz már, bár még pár szezont tuti elleszek a D3-mal is, de azért csak jobb lesz az új rész. Remélem, ezúttal olyan végjáték részt fognak kitalálni, amiben egy kicsit több cucc lesz használható, és minden skillhez tudsz összerakni olyan buildet, amivel ténylegesen haladhatsz, nem pedig minden kaszt kap 2-3 setet, oszt cső. A Set Dungeon-t pedig kérem mellőzni D4-ben. :)

    Engem mondjuk érdekelne a D2 remake, csak kérdés, mennyiért akarják adni - mert gondolom nem ingyen -, és hogy valós grafikai tuning lesz rajta, nem pedig csak szimpla felbontásnövelés, pár effekttel. Mondjuk ha elfogadható szinten lesz az ára, akkor utóbbit még elnézem. De azért legalább pixelesek ne legyenek a modellek (Ott még ugye 2D-sek). Az legyen a minimum. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz _drk #109019 üzenetére

    Részemről örültem, hogy bezárták az AH-t annak idején, mert tönkrevágta az egész játékélményt, hogy csak akkor eshetett valami jobb cucc, ha magasabb szinten játszottál, viszont ott jó cuccok nélkül nem maradtál életben sokáig. Persze, akinek volt valódi pénze, az megoldotta, euróért megvette a frankóbb felszerelést, majd ment nehéz szintre, és ha esett neki valami, már pakolta is be AH-ba. Magyarán, akinek volt pénze jó cuccokat venni és azzal játszani magas szinten, az megszedhette magát AH-ból, ha berakta a jobb lootot.

    Viszont akkor nem lett volna akkora a baj, ha valódi pénzért nem engednek felszerelést árulni, hanem csak kozmetikai cuccokat. Aki akar, fizessen nyugodtan akár 10-20 eurót is egy jobb transmog-ért (skin), de akinek nincs pénze, az ne legyen már hátrányban, mert nem bírja megvenni a játékmenetet befolyásoló, drágább cuccokat. Amennyiben megint ezt terveznék, hogy visszatér az AH a Diablo IV-ben, részemről addig nem fogom megvenni, míg ki nem veszik belőle.

    Viszont!!!

    Ha olyan Mikrotranzakciót terveznek beletenni, amiből származik némi extra bevételük, mondjuk skineket, vagy esetleg tárhelyet, szárnyakat, peteket, stb. árulnak, akkor az úgy rendben van. Mert azok nélkül is végig lehet játszani a játékot, és ugyanúgy lehet találni jó cuccokat, mindegy, hány szárnyad, vagy peted van a gyűjteményben. Ha pedig ezek elegendő bevételt hoznak, akkor viszont ők is adjanak vissza belőle valamennyit, kisebb ingyenes DLC-k, vagy nagyobb (akár fizetős) valódi bővítmények (Expansion Setek) formájában.

    Ám ha engedik, hogy ismét csak pénzért lehessen jobb felszerelést venni AH-ban, akkor megint ugyanúgy fognak járni, mint korábban. Addig sokan nem veszik meg, amíg be nem zárják (én sem).

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz persil #109026 üzenetére

    Azt nem állítom, hogy nem örültem volna, ha sikerül visszanyerni a játék árát, vagy a kiegészítőét, pusztán a játékban szerzett cuccok eladása árán. Ám ez nem sikerült. Lehet, hogy én voltam túl hülye hozzá, vagy csak szimplán nem volt elég időm farmolni, a lényeg, hogy egy idő után konkrétan abbahagytam a játékot, mert nem lehetett benne haladni. Hadd idézzek egy bekezdést a Reaper of Souls megjelenésekor írt cikkemből:

    "Véleményem szerint a Diablo III a 2.0.1 patch után lett olyan játék, amilyennek már megjelenéskor lennie kellett volna. Annak idején gyakorlatilag minden az Aukciós Háznak és a tárgyakkal való kereskedelemnek volt alárendelve. Ezzel még nem is lett volna baj, de a rendszer nem úgy működött, ahogyan azt a Blizzard szerette volna. Gyakorlatilag senki nem ölte a szörnyeket, szinte mindenki csak az AH-t bújta, ahol pénzért brutális cuccokat vett magának, majd ment egyből legmagasabb Inferno szintre, ahol némi esélye volt rá, hogy ő is találjon értelmes felszerelést. De még így sem volt fenékig tejfel az élet, a RNG (Random Number Generator) valami elképesztően pocsékra sikerült, több száz óra játék után esett egy használható tárgy, ami ment is AH-ba, hogy ott milliárdokért keljen el. Ördögi kör a javából: ahhoz, hogy dobjanak valamit a szörnyek, magas nehézségi szinten kellett játszani. Viszont ehhez olyan felszerelésre volt szükség, melyet csak AH-ban szerezhettél meg sok-sok aranyért. De az arany összegyűjtéséhez szintén magas szinten kellett játszani (Kivéve, ha volt némi fölös euród, azért mindent megkaptál). A készítők rájöttek, hogy hibáztak, így bejelentették, hogy a kiegészítő megjelenése előtt végleg bezárják az Aukciós Házat."

    Szóval alapvetően azzal volt a gond, hogy a Blizzard elcseszte a drop alapját képező RNG-rendszert. Ezzel tönkrevágták az egész játékot. Viszont abban igazad van, hogy ez nem az AH, hanem a Blizzard (a program) hibája volt. Maga az AH elfogadható lenne, ha játékmenetet befolyásoló tárgyakat nem engednének árulni benne, mert ezzel szintén tönkrevágják mások szórakozását. Ha csak skineket, peteket és ilyesmit lehetne árulni AH-ban, akkor nem lenne vele semmi gond.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz MegalodonS #109151 üzenetére

    Megvettek vele kilóra. Mikor lehet előrendelni?:P

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Season 19: The Season of Eternal Conflict Begins Nov.22

    Na, akkor hétvégén lehet végre tolni az új szezont. :)

    Akiknek kimaradt a Season 7, most pótolhatják a rewardokat, plusz kapunk egy Angelic Treasure Goblin petet is. :DDD

    Demon Hunter UE settel kezd??? Na, akkor ez el is dőlt. :) Bár a set dungi miatt lehet, hogy Crusival indulok, de a Necromancer Rathma sem kizárt...

    Ahogy nézem, a Conquestekkel sem lesz gond, hiszen a Legacy of Dreams gemnek köszönhetően gyerekjáték lesz a GR45 set nélkül, ahogy a GR75, illetve a három 65-ös gem is. :K

    Lehet, hogy megint HC szezont fogok kezdeni... ;] :P

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz SQX_Barto #109400 üzenetére

    Szerintem az lesz, mint a múltkori szezonban, kezdek egy Crusadert, LoD Blessed Shield-builddel, az nagyon bejött akkor. Közben összekaparom az Invoker setet, letolom a Set Dungeont (Azzal elsőre megvan), utána betörök mindent, ami nem kell, és a LoD-dal gyerekjáték lesz végigvinni a szezon többi részét. :DDD

    Annyit változtatok, hogy nem HC lesz, hanem csak SC, most nincs kedvem nagyon óvatoskodni, minél előbb le akarom tudni ezt a szezont, mert ünnepek alatt egyéb terveim vannak.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Hihetetlen ez a sok no-life kocka... P1000... Guardian 13 óra alatt... nem semmi... :Y :C :R

    Én is nyomtam egész hétvégén, na mondjuk nem folyamatosan, talán 8-9 órám van eddig benne péntek óta. És még így is, hogy az új buff miatt lényegesen gyorsabban haladok, mint eddig (Egyből GR20-szal kezdtem, ami eddig set bónusz nélkül nem nagyon ment, most gyerekjáték volt). Mégis, mérföldekre le vagyok maradva... azért ez durva. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Reggel nem tudtam játszani, mert épp karbantartás volt. Most, meló után azért nem tudok játszani, mert ezt bámulom már 15 perce:

    Mára ennyit a Diablóról. Igazán hanyagolhatnák már ezt a minden online- meg multi- dolgot. Csak a szívás van vele. :((

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán


    GR70 Primal Drop: Inkább ne is adta volna. Komolyan, már a második szezon, amikor a garantált Primal garantáltan használhatatlan is egyben...


    Ezt kicsivel később kaptam... Hát, nem tudom, hogy melyik a jobb a kettő közül, de hogy így, ebben a formában ennek sincs sok értelme, az tuti...

    Adhatna normális Primalokat is, ha már egyszer ilyen nehezen jönnek. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Daelion #109568 üzenetére

    "Az nekem nem solo ha valaki agyon farmolta a Paragont/gem szintet 4 emberes meta partiba napi 8-10 órán át aztán bemegy az úgymond solo módba és odacsap egy magas GR szintet aminek én a közelébe se tudok menni a Paragonom,stb miatt."

    Na, ez a lényege, amiről én is beszélek, hogy teljesen külön kellene venni az egyjátékos részt a multitól. Vagyis minden szezonkezdéskor, mikor készítjük a karaktert, kiválasztjuk, hogy egyjátékos, vagy többjátékos módban akarunk játszani. A kettő között pedig ne legyen átjárás - mint ahogy az SC és HC között sincs -, aki teljesíteni akarja a Yourney-t, vagy feliratkozni LB-re, az kezdjen egyszemélyes karaktert, és úgy mutassa meg, mit tud.

    Bár mostanában már tényleg nem kihívás a Journey, de azért egyedül összeszedni a kellő mennyiségű matit, amiből az ember kipörget egy jó cuccot, vagy felhúz pár gemet, igencsak tovább fog tartani, mint csapatban. Az valóban nem pálya, hogy pár nap alatt partiban felhúzzák egymást párezer paragonig, majd utána villognak a GR120+ eredményekkel, meg hogy pár óra alatt letudják a Guardiant...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Én is megvagyok a Season Journey-vel, szép, nyugodt tempóban, erőlködés nélkül sikerült. Most egyelőre szünet jön, mert ünnepek alatt egyéb elfoglaltságaim lesznek. Addig is jó játékot mindenkinek. :)

    Utoljára egy érdekesség: Tudjátok, van az az Achievement, ami Conquest is szokott lenni néha, amikor 300 ellenféllel kell végezni az egyik Cursed Chest eventben... Na, nekem beadta, az eredmény:

    Ha ez most Conquest lett volna, szerintem mondok pár szép szót, így csak röhögtem egy jót rajta. :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Diablo III Season 20 Start: 2020.03.13.

    DOOM Eternal megjelenés: 2020.03.20.

    Ejha, van egy olyan érzésem, hogy nem fogom tudni egy hét alatt egyedül befejezni a szezont. Mondjuk, ha kipörgettem a DOOM-ot, utána is meg lehet csinálni a Journey-t... :P

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz soo277 #110336 üzenetére

    Már nálam is előfordult párszor a napokban, pedig mostanában a közelgő szezonkezdés miatt alig-alig vagyok fent (NS-ben nincs kedvem játszani, már csak szezonban). Elég sűrűn kidobál, nekem mondjuk nem írt hibakódot, csak annyit, hogy "There is something went wrong...", etc... Idegesítő, mert miután már másodszor dob ki, megunom az egészet és hagyom a fenébe. :((( Ha szezonkezdéskor is ez lesz, hogy negyed-fél óra játék után kidob, akkor nem tudom, mi lesz (Vagyis igen, jövő hétvégén megyek DOOM-ozni, addig majdcsak kibírom, remélhetőleg egy hónap múlva már nem lesz gond). :(

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Na, látom, kezdődik a kínlódás... :(

    Mondjuk majd csak később jutok oda - ha ma odajutok - játszani, szerintem holnap lesz csak belőle valami, annyi más dolgom van perpillanat. De ezt látva, nem is bánom. Holnapra csak helyrepofozzák...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok. Nálam napi rendszerességgel ezt csinálja, totál random, de ha több időm van játszani - mint most -, akkor tutira kidob ezzel az üzenettel. "Történt egy hiba"... na igen, hogy milyen hiba, azt meg jobb, ha nem is tudom, ugye? HC-nél ez elég kellemetlen amúgy...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Thrawn #110606 üzenetére

    Próbáltam mindent, ugyanolyan. Ahogy arra sem sikerült még 100% pontossággal rájönni, mitől fagy le néha az első indítás után a pálya betöltésekor. Leszűkítettem a problémát a Bittorrent kliensre, illetve az ESET Internet Security tűzfalára, ha ezeket kikapcsolom/felfüggesztem, amíg elindítom a Diablo-t, akkor 90% eséllyel elindul, de még így is előfordul, hogy elsőre lefagy. Utána már megy, ha elindult, visszakapcsolok mindent, onnantól kezdve semmi baja, a napi első betöltésnél szokott gond lenni... De hogy mitől? :F

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Thrawn #110617 üzenetére

    Hidd el, már mindent próbáltam - nem a mostani hiba miatt, hanem már a fagyogatások okán -, egyik sem vált be. Annyit értem el, hogy ha kilépek a qBittorrent-ből, illetve arra a pár percre kikapcsolom az ESET Internet Security tűzfalát, akkor 90% esély van rá, hogy elsőre elindul. Ha nem kapcsolom ki egyiket sem, úgy is megy néha, de sokkal gyakrabban fordul elő, hogy lefagy. Úgyhogy inkább ezt szoktam csinálni, és még így is előfordul néha, hogy lefagy, ilyenkor csak a kijelentkezés segít, máshogy nem tudok belőle kilépni.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz malystryx #111213 üzenetére

    Ez a random lefagyás játék kreálásakor nálam visszatérő probléma. Azóta annyit sikerült kitapasztalnom, hogy a Diablo III háklis az ESET Internet Security tűzfalára, ha addig kikapcsolom, míg elindítom, nagy eséllyel nem fagy le. Szintén ez a helyzet a qBittorrent klienssel, bár ritkábban fordul elő, de néha ez is megakasztotta nálam.

    Ugyanezek a tünetek, bejön a pálya, és ott csontra fagy, csak a kijelentkezés vagy a Reset segít rajta...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz reelc #111356 üzenetére

    Ideje, kezdhetnék már S21-et...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Na, úgy tűnik, hogy ismét előjött a szokásos gond nálam, attól függetlenül, hogy már nem használok NOD-ot, illetve a torrent klienst is lelőttem indítás előtt, ötszöri próbálkozásra sem sikerült elindítanom a Diablo III-at, minden esetben a szokásos módon, a pálya betöltődése után azonnal csontra fagyott, és csak a kijelentkezéssel tudtam bezárni a játékot.

    Nem tudom, hogy sikerül-e így befejeznem a szezont, ráadásul egy lag miatt megmurdelt a HC karim is, úgyhogy most ismét elölről kell kezdenem a szezont, feltéve, hogy hajlandó elindulni ez a nyavalyás játék.

    Baromira idegesítő egyébként, hogy nagy ritkán az ember idejut egy-egy félórára, és emiatt nem tud vele játszani. Délután új próba, talán elindul, de lassan már ott tartok, hogy hagyom a fenébe, és inkább más játékot keresek. Mondjuk úgyis hamarosan itt a Horizon: Zero Dawn is PC-re, akkor úgyis az fog lekötni. Valószínűleg a S21 lesz az első, amit nem fogok tudni végigcsinálni, emiatt a szar bug miatt.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz mephi666 #111806 üzenetére

    Lehet, hogy beválik, eddig kétszer próbáltam és bejött. Hétvégén letesztelem, és kiderül, megbízhatóan működik-e a módszer. Köszi a tippet. ;)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Megmondom őszintén, nem tudom, bele merjek-e vágni még egy szezonba. Nem mintha nem érdekelne már a játék, de a mostani szezont gyakorlatilag a feléig tudtam elvinni - ez az első, amiben nem sikerült eljutni a Journey végére -, mert egyszerűen nem tudtam belépni és játszani. Mindig lefagyott, bármit csináltam vele. Azóta meg már nem is kínlódtam ezzel, mert a Horizon: Zero Dawn lekötött. Jövő hónapban jön a Cyberpunk 2077, szóval odáig gyakorlatilag el kellene mennem a végéig, de tekintve, hogy egyedül játszok, ez képtelenség lesz. Pláne, ha továbbra is fagyogat.

    Meglátom, de nagyon úgy tűnik, hogy én már a Diablo IV-ig nem nagyon fogom elővenni a témát...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Szóval holnap indul a Season 22...

    Megmondom őszintén, nem fűzök hozzá nagy reményeket, mármint nem a játékkal kapcsolatban, hanem hogy egyáltalán végig tudom-e vinni a Journey-t. És itt most nem arra gondolok, hogy egyedül nem tudnám megszerezni a Guardian-t, hanem hogy a játék működni fog-e nálam addig, amíg elérek odáig? :(

    A Season 21 volt az első, amit képtelen voltam végigvinni, mert pár hét után, mikor már kezdett összeállni a karim és komolyabban haladtam volna, egyre sűrűbben fagyott ki induláskor, míg végül odáig jutottam, hogy már egyáltalán képtelen voltam elindítani. Amint új játékot indítottam, a pálya betöltődésekor keményre fagyott, de úgy, hogy csak kijelentkezéssel tudtam bezárni, és ez azzal járt, hogy a többi háttérben futó progim is összefosta magát, ha újra belogoltam, míg végül az egész gépet újra kellett indítani.

    Volt, hogy ötször egymás után is próbáltam, kilőttem a qBittorrent klienst, az ESET Internet Security-t és mindent, ami korábban is okozott már problémát. De még így sem javult meg. És mikor már ötödször kell zsinórban újraindítani a gépet, az elveszi a kedvem egy hatodik próbától.

    Szóval most - ezúttal utoljára - még meglátom, milyen lesz a Season 22, hátha ezúttal nem fagyogat, de ha megint, akkor szerintem végleg abbahagyom a kínlódást vele, reménykedek abban, hogy a Diablo IV-nél ilyesmi nem fog előfordulni...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák